| |

Документи для відкриття візи в Польщі водіям-міжнародникам

 • Закордонний паспорт громадянина України (плюс ксерокопія). Термін дії паспорту має складати ще хоча б 3 місяці після завершення майбутньої візи
 • Візова анкета (формуляр). Заповнюється латиницею. Підписується вручну
 • 1 фото на візу
 • Документи (оригінал і ксерокопія) для засвідчення легального перебування (мешкання) в Польщі
 • Запрошення, дозвіл на роботу (оригінал та її копія), або документ, який засвідчує, що:
  1. кандидат працюватиме: водієм автобуса, автоцистерни; тягача, вантажівки;
  2. він виконуватиме цю роботу як водій-міжнародник.
 • Посвідчення водія (оригінал і копія) для комерційних автомобільних перевезень вантажів за ліцензією Співтовариства, видане на основі Регламенту (ЄС) № 1072/2009 Європейського Парламенту та Ради від 21 жовтня 2009 року щодо загальних правил для доступу до ринку міжнародних автомобільних перевезень. Посвідчення водія потрібне лише тоді, коли немає відомостей про дозвіл на роботу, декларацію про доручення роботи або повідомлення роботодавця за 14 днів після початку роботи про те, що він доручає виконання роботи громадянину України, що водій є водієм міжнародного транспорту.
 • Якщо водій не має водійського посвідчення, до візової заяви необхідно додати наступні документи:
  1. трудовий договір або інший договір, який є основою для виконання роботи (наприклад, договір доручення) (оригінал і копія), з якого випливає вид роботи, із зазначенням, що обсяг завдань включає міжнародні автомобільні перевезення пасажирів або вантажів;
  2. копія ліцензії Співтовариства на міжнародні автомобільні перевезення пасажирів або вантажів або копія сертифіката на міжнародні некомерційні автомобільні перевезення.
 • Медична страховка для подорожей (оригінал та її копія), видана на період дії візи, зі страховою на суму від 30 000 євро, що покриває всі трати на лікування, видана страховою компанією, включаючи у переліку страхових компаній, які відповідають умовам, зазначеним в Законі від 12 грудня 2013 року про іноземців. Якщо Ви оформили страхування не польською/українською/білоруською/російською мовою – ви повинні подати цю страховку разом з її перекладом на польську мову, зробленим присяжним перекладачем.
 • Довідка чи банківський витяг (оригінал і ксерокопія), для засвідчення достатньої кількості коштів для перебування всього терміну по майбутній візі в Польщі, а також на дорогу назад до України. Приблизно 75 злотих або в еквіваленті цій сумі щоденно та приблизно 200 злотих на дорогу в Україну. За відсутності такої довідки чи банківського витягу можна пред’явити дозвіл на роботу, Запрошення, якщо в такому документі буде вказана оплата праці.

Якщо анкета на візу подається до візового центру уповноваженою особою заявника, яка є співробітником тієї ж транспортної компанії, в якій працює заявник, необхідно подати заповнену та підписану заявником заяву разом із комплектом необхідних документів. уповноваженою особою:

 1. Уповноваження від заявника (оригінал і ксерокопія) для особи, що є уповноваженою подати заяву на отримання візи від його імені до візового центру та отримати паспорт там після рішення Міністра закордонних справ. Довіреність заповнює сам заявник із вказанням даних уповноваженого(прізвище, ім’я, громадянство, дата народження, номер документа, що посвідчує особу), а також дати та місця видачі довіреності. Довіреність повинна містити розбірливий підпис заявника. Форма уповноваження.
 2. Лист від транспортної фірми, в котрій працюватиме водій про те, що уповноважена особа є співробітником цієї фірми, із вказаними персональними даними цієї особи в листі та дані документу, засвідчуючого особу, посади. Документ оформляється на спеціальному формулярі фірми з реквізитами керівника фірми.
 3. Діючий документ, що засвідчує особу (оригінал) уповноваженого для пред’явлення у візовому центрі.

Зверніть увагу! Водієві потрібно мати такі спеціальні дозволи і документи для роботи за кордоном:

 • Картка для цифрового тахографа. Це індивідуальна пластикова картка, що з однієї сторони містить інформацію про водія, а з іншого чіп і дозволяє користуватись тахографом. Тахограф – це прилад який реєструє швидкість і час руху транспортного засобу, пробігу, дозволяє регулювати час праці та відпочинку водія. Картку вигідніше оформити в Україні терміном на 5 років, зроблена в Польщі вона буде мати лише термін відкритої візи.
 • Посвідчення водія. Повинне бути дійсним і в ньому мають бути наявні категорії С та С+Е, Е, D, D+E
 • Код 95. Це спеціальна пластикова карта, що засвідчує компетенцію та уможливлює роботу водієм габаритних транспортних засобів. Вона видається терміном на 5 років. Після закінчення цього терміну потрібно буде пройти перекваліфікацію. Важливим аспектом є те, що якщо Ви плануєте влаштуватись в іншу транспортну компанію, то потрібно буде оформити новий код, навіть якщо діючий тільки недавно отримали.
 • Ліцензія на перевезення – ще називають Червоний або рожевий папір. Її неможливо оформити без коду 95. Це Свідоцтво водія, що видають європейські країни на дозвіл праці водієм пасажирських перевезень та вантажів. У Польщі він має назву Świadectwo kierowcy.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Де можна взяти анкету? Якщо я купив ПЗУ в Кредо банку в Україні вона підійде на візу?

  1. Ми можемо допомогти з оформленням анкети на візу в Польщі на місці. Страхування підійде, якщо покриватиме всі дні майбутньої візи і бути саме для подорожуючих за кордон. Якщо віза на рік, то покриття повинно бути на 365 днів. або хоча би приблизно, наприклад 11 місяців
   Звертайтесь за телефоном +380990915128. Допоможем розібратись з необхідним переліком документів

 2. Добрий день. Я знаходжусь в Україні наразі, бо закінчився безвіз. Я тут можу відкрити візу водійську чи тільки в Польщі?

  1. Доброго дня. Так, можна у Львові. Подача зараз поштою, дистанційна, через оператора Міст Експрес
   Звертайтесь, проконсультуємо. +380990915128

  1. Можете, але лише до серпня цього року, якщо вже зараз відкривати. Якщо Вас влаштовує такий період. Як ні, то краще одразу новий паспорт зробити і тоді візу можна буде відкрити на рік.
   Для консультації звертайтесь за номером +380990915128