Як і де можна відкрити робочу візу у Польщу? Перелік необхідних документів. Робоче Запрошення, страховка, анкета та реєстрація на візу. Подача документів без особистої присутності. Візія
| | | |

Як можна відкрити робочу візу в Польщу у 2024 році

Станом на зараз в Україні повноцінно працює одне Консульство Республіки Польща − у місті Львів. Тому, заяви на візу у Львові приймаються від заявників із усієї країни, НЕЗАЛЕЖНО від того, у якій області в особи зареєстроване місце прописки.

Також працює поки що одне представництво Консульства, яке називається TLS Contact (ТЛС Контакт), або ж Візовий центр Польщі. Інша назва ППВА – Пункт Прийому Візових Анкет. Розташований він також у місті Львів. Саме там наразі ведеться прийом та обробка документів для передачі на розгляд у Консульство.

Подання документів на візу у Польщу до Консульства Польщі у Львові здійснюється через ТЛС Контакт обов’язково за попередньою реєстрацією Анкети на сайті візового центру.

Із 2022 року і досі є можливість відкрити робочу візу особисто у Візовому центрі Львова або ж поштою, тобто дистанційно.

Агенція Візія допомагає з оформленням робочої візи у Польщу, а саме:

  1. Допоможемо зібрати повний пакет документів для робочої візи;
  2. Заповнимо та зареєструємо вашу візову Анкету;
  3. Здійснимо оплату обов’язкових візових зборів
  4. Оформимо візове страхування;
  5. А також, за необхідності подамо документи до Візового центру без присутності у Львові.

У разі потреби також можемо оформити робоче Освядчення (Oświadczenie) від перевірених роботодавців.

Робоча віза в Польщу на 1 рік. Агенція Візія

Візія ретельно перевіряє документи зі сторони клієнта та оформляє необхідні для відкриття візи додаткові документи зі свого боку лише ті, які відповідають актуальним вимогам Візового центру та Генерального Консульства Польщі в Україні.

Візовий центр Польщі у м. Львів відновив обов’язкову попередню реєстрацію для подачі заяви на відкриття національної візи D, у тому числі й робочої візи.

Тепер для заповнення візової анкети, а також оплати візового збору заявнику потрібно попередньо зареєструвати особистий кабінет в онлайн-системі TLS Contact. Після реєстрації і верифікації профілю на сайті система TLS Contact запропонує:

  1. Заповнити візову анкету
  2. Оплатити необхідні збори
  3. Підтвердити запропоновану дату
  4. Зберегти собі та роздрукувати анкету і квитанцію про оплату Сервісного збору, Кур’єрської доставки

*призначена дата і час актуальні тільки для особистої подачі у Візовому центрі. Якщо подання на візу планується поштове, то відправити пакет документів до Візового центру можна одразу ж!

Вірне заповнення і реєстрація Візової анкети є одним із ключових аспектів у подачі документів на робочу візу в Польщу. У Консульстві перевіряють правильність та достовірність указаної в анкеті інформації, мети подорожі тощо. А також час від часу зразок візового формуляру може змінюватись Консульством або Візовим центром.

Для економії вашого часу і зусиль на пошук актуальних зразків анкет та їх заповнення в інтернеті, а, що основне, задля уникнення невідповідностей або помилок при реєстрації анкети у системі TLS Contact кращим рішенням буде звернення за допомогою до фахівців.

Запрошення – це основний документ, на підставі якого і відкривається робоча віза у Польщу. Якщо ви уже працюєте у Польщі або збираєтесь лише їхати на роботу і знайшли вакансію, то оформити цей документ у польському Уженді праці (Urząd pracy) для вас повинен роботодавець або ж потенційний роботодавець.

Наголошуємо на тому, що Договір чи Контракт – Умова о праце, Умова Злеценя із фірмою це не документ для відкриття візи. Повинно бути саме Запрошення на роботу.

Проте, якщо ви лише збираєтесь, до прикладу, шукати роботу по приїзду до Польщі, то агенція Візія може оформити робоче Освячення (Oświadczenie) від своїх партнерів-роботодавців без прив’язки до місця роботи.

Таке запрошення відкривається з метою оформлення робочої візи та перетину кордону у Польщу.

Ми співпрацюємо лише з реальними та перевіреними роботодавцями, а тому можемо гарантувати якість такого Запрошення. 

Приклад робочого Освячення:

Запрошення на роботу зараз видаються Ужендом праці терміном на 2-3 роки, що уможливлює відкриття візи як на півроку, так і на рік – залежно від необхідності терміну перебування за кордоном.

Термін виготовлення документу в Ужонді складає 4-10 робочих днів. Великою перевагою є те, що практично усі Запрошення тепер виходять в електронному форматі, із qr-кодом та електронними підписами. 

Тому наш менеджер, а отже і клієнт одразу по виходу отримують його на електронну пошту, вайбер чи телеграм. Це дає можливість одразу, без заминок отримати Запрошення онлайн.

Поліс медичного страхування є необхідним якщо Ви плануєте виїзд за кордон по безвізу. Також страховка є обов’язковим пунктом у списку документів для отримання польської робочої візи.

Якщо для перетину кордону по безвізу підходять страховки для подорожуючих за кордон майже від усіх страхових компаній, то для відкриття візи є певні вимоги, які часто змінюються. Перш за все страховка повинна бути акредитованою Консульством Польщі в Україні.

На сьогоднішній день в консульстві Польщі таких компаній шість. Ці списки час від часу доповнюються в залежності чи пройшла та чи інша страхова компанія перевірку і поновила акредитацію чи втратила ліцензію.

Зараз діючими та акредитованими Консульством є такі страхові компанії:
  • ПрАТ СК «Універсальна» (PAT SK «Universalna»)
  • ПрАТ СК «Княжа» (Vienna Insurance Group)
  • ТДВ СК «Гардіан» («Guardian» ALCIC)
  • ПрАТ СК «ПЗУ Україна» (PAT SK «PZU Ukraina»)
  • СК «Європейське туристичне страхування» (ЕТС)
  • АТ СК «АРКС» (AT SK «ARKS»)

* Важливо: Перелік може змінюватись, а тому перед подачею на візу у Польщу рекомендуємо проконсультуватись у менеджера Візії.

Щодо інших вимог – страховий поліс повинен покривати всі дні перебування за кордоном, тобто термін планованої візи. Наприклад, у разі наявності робочого річного запрошення страховку ви оформили на 6 місяців, то візу консул одобрить також тільки на півроку відповідно.

Ще однією вимогою до страхування є його оформлення через платформу візового центру IN24. Якщо страховий поліс буде оформлено поза нею, навіть від «правильної» страхової компанії, то цілком ймовірна відмова у візі.

Звернувшись до нас перед подачею документів на візу ви можете не хвилюватись, адже менеджер Візії оформить відповідне страхування саме на даний відрізок часу згідно актуальних умов і правил Консульства.

Страховка оформляється згідно паспортних даних заявника онлайн. Ви отримуєте електронний поліс, а також квитанцію його оплати pdf-файлом для друку та подачі на візу.

Переважно наші клієнти обирають поштове подання документів для економії коштів на дорогу та проживання у Львові.

До того ж оформлення візи без присутності зберігає немало нервів у разі форс-мажору із тривалим відключенням електроенергії або повітряної тривоги, що звичайно зупиняє особистий прийом заявників у Візовому центрі.

Які документи потрібно нам відправити для оформлення робочої візи у Польщу дистанційно, тобто без присутності у Львові?
Список документів на робочу візу в Польщу без присутності. Агенція Візія. 2024 рік
  1. Дійсний закордонний паспорт та ксерокопію сторінок із відмітками. Якщо таких паспортів є два або більше, то потрібні усі обов’язково, за правилами Консульства Польщі;
  2. Ксерокопія українського паспорту усіх сторінок, із пустими. Оригінал не потрібен. Якщо ж у вас новий паспорт у вигляді пластикової картки, тоді ксерокопія її обох сторін і Витягу чи Довідки про місце проживання в Україні;
  3. Ксерокопія ІПН коду. Якщо він не зазначений на пластиковому українському паспорті;
  1. Фото на візу, розміром 3,5 на 4,5 см, на білому фоні 70-80% обличчя. Воно повинне бути «свіже» та раніше не використовуватись в інших документах;
  2. Робоче запрошення на візу – Освячення (Oświadczenie), сезонне Засвячення (Zaświadczenie) або воєводське Зезволеня (Zezwolenie). Оригінал із мокрими печатками та ксерокопія. Якщо запрошення електронне (що зараз переважно), тоді воно просто роздруковується у двох екземплярах для візи.
Пакет документів на робочу візу у Польщу без особистої присутності. Агенція Візія 2024

Наш менеджер отримає від заявника вище зазначений необхідний список документів та пройде весь “візовий шлях” замість вас, а саме:

1. Вірно заповнить і зареєструє Візову анкету;
2. Оплатить Сервісний збір та Кур’єрську двосторонню доставку до Львова;
3. Оформить візове страхування та оплатить його
4. Заповнить додаткові Заяви − на обробку персональних даних та на повернення паспорту із Візового центру;
5. Відправить пакет документів до Львову;
6. Отримає назад паспорт із відкритою візою та відправить зворотно до вас Новою поштою.

Якщо ж Запрошення (Освядчення) для робочої візи у вас немає, то Візія має змогу його оформити від перевірених партнерів-роботодавців у Польщі. Але варто розпочати процес його підготовки заздалегідь, за 1-2 тижні перед планованим поданням документів на візу.

За консультацією та допомогою у відкритті робочої візи терміном на півроку, рік чи сезонної візи у Польщу звертайтесь до менеджера Візії за телефонами:

+380990915128 (також Вайбер, Телеграм, Вацап)

+380985414545 (також Вайбер, Телеграм)

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *