Інформація про роботу Консульств Польщі в Україні у 2024 році. Як зараз і де можна подати документи на візу? Візовий центр TLS Contact. Поштова та особиста подача.
| | | | |

Як працюють Консульства Польщі в Україні? Де можна відкрити візу?

Із початком війни в Україні всі Консульства та візові центри Польщі повністю припинияли свою роботу. До 24 лютого 2022 року на території України діяли 5 Генеральних Консульств Республіки Польща в Україні.

Станом же на зараз відновили свою роботу дві і п’яти Консульських установ Польщі, а також працює, наразі єдиний філіал візового центру TLS Contact (ТЛС Контакт).

TLS Contact – це обслуговуюча компанія Консульства Польщі в Україні, відома як Візовий центр Польщі. Інша назва ППВА – Пункт Прийому Візових Анкет.

Розглянемо детальніше у нашій статті які ж тепер умови подання документів на польську візу і де це можна зробити.

Генеральне Консульство Польщі у Львові

Адреса установи: вул. Івана Франка 108, Львів 79011

тел: +380322957990 (Понеділок-П’ятниця 08:30-16:30)

е-mail: wiza.lwow@msz.gov.pl

До 2022 року Консульство у Львові приймало заявників лише із пропискою у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

А станом на зараз це єдине Консульство Польщі в Україні, яке розглядає документи на візу із усієї України, НЕЗАЛЕЖНО від місця прописки заявника!

Прийом заяв на довгострокові національні візи тип D у Польщу до Консульства у місті Львів зараз здійснюється через Візовий центр ТЛС Контакт. Це стосується таких видів віз:

Обов’язковою є попередня реєстрація анкети та оплата сервісного збору на сайті Візового центру. Як раніше, у Кредо оплатити візовий збір зараз неможливо!

Подати документи на національну довгострокову візу у Польщу можна як особисто, у призначений Візовим центром день, так і дистанційно, тобто без особистої присутності у Візовому центрі. У такому разі подання відбувається поштою.

Менеджер агенції Візія із радістю допоможе вам із заповненням та реєстрацією анкети, збором усіх необхідних документів для отримання відповідного типу візи та, за потреби, із поштовим поданням документів без вашої присутності у Візовому центрі.

Подати ж документи особисто до Консульства наразі можна у таких випадках:

  • на короткострокову шенгенську візу типу С іноземцям із постійним проживанням в Україні. Лише за попередньою реєстрацією у системі e-konsulat;
  • на національну візу D по Карті поляка її власникам і близьким родичам власника Карти без попередньої резервації дати. По вівторках і четвергах з 9-ти до 14-ти;
  • найближчим родичам громадян Польщі на візу типу D для возз’єднання сім’ї та гостювання, також без попередньої резервації дати;
  • на отримання Карти МПР (MRG), також за попередньою реєстрацією в системі e-konsulat;
  • а також скласти вньосек на отримання самої Карти поляка (за попередньою реєстрацією через електронну пошту lwow@msz.gov.pl).

Менеджер Візії має змогу допомогти із заповненням та реєстрацією анкети на отримання Карти Малого Прикордонного Руху (МПР), а також для отримання візи по Карті поляка чи візи родичу громадянина Польщі безпосередньо до Консульства у Львові.

Генеральне Консульство Польщі у Луцьку

Адреса установи: вул. Дубнівська 22б, Луцьк 43010

тел.: +380332280640 (Понеділок-П’ятниця 08:30-16:30)

е-mail: lutsk.consul@msz.gov.pl 

Питання отримання Карти поляка: luck.kg.kartapolaka@msz.gov.pl

Консульство у Луцьку працює станом на сьогодні в обмеженому режимі.

До війни і зараз також Консульство Польщі у місті Луцьк обслуговує заявників на отримання візи із пропискою у Волинській, Рівненській і Тернопільській областях.

У Консульстві Польщі у Луцьку наразі можливо:

  • скласти вньосек на отримання Карти поляка. Попередньо потрібно звернутись за електронною адресою: kg.kartapolaka@msz.gov.pl;
  • Подати заяву на отримання Карти MRG. Потрібно звернутись за телефоном +380332280640 або ж за електронною адресою: consul@msz.gov.pl.
  • Подати документи на отримання національної візи у Польщу. Буде необхідна попередня реєстрація Анкети у системі e-konsulat саме до Луцького округу.

Менеджер Візії допоможе заповнити та зареєструвати анкету та підготувати необхідні документи на візу, включно із страхуванням.

Генеральне Консульство Польщі у Києві

Адреса установи: вул. Богдана Хмельницького 60, Київ 01901

тел: +380442840033

е-mail: kijow.konsul@msz.gov.pl

Тут можна було подати документи на візу у Польщу тим заявникам, котрі приписані за місцем проживання у місті Києві, Київській, Черкаській, Чернігівській та Кіровоградській областях.

Станом на червень 2024 року Генеральне Консульство Польщі у місті Київ не працює та не приймає заяви на отримання будь-яких типів віз у Польщу.

Генеральне Консульство Польщі у Вінниці

Адреса установи: вул. Миколи Оводова 51, Вінниця 21050

тел: +380432507411

е-mail: winnica.kg.sekretariat@msz.gov.pl

У Вінниці вівся розгляд заяв на польські візи від осіб, котрі проживають за місцем реєстрації у Вінницькій, Чернівецькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Станом на червень 2024 року Генеральне Консульство Польщі у місті Вінниця не працює, і відповідно, не приймає заяви на отримання всіх типів віз у Польщу.

Генеральне Консульство Польщі у Харкові

Адреса установи: вул. Алчевських 16, Харків 61002

тел: +380577578801

е-mail: charkow.kg.sekretariat@msz.gov.pl

У Харківському Консульстві Польщі приймали та розглядали заяви на візу у Польщі осіб із реєстрацією у Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях.

Станом на червень 2024 року Генеральне Консульство Польщі у місті Харків не працює, і відповідно, не приймає заяви на отримання всіх типів віз у Польщу.

Генеральне Консульство Польщі в Одесі

Адреса установи: вул. Успенська 2/1, Одеса 65014

тел: +380487182480

е-mail:  odessa.kg.sekretariat@msz.gov.pl

В Одеському окрузі приймались та розглядались заяви на візу у Польщі заявників, що проживали на території Одеської, Миколаївської, Херсонської областей, а також АР Крим.

Станом на червень 2024 року Генеральне Консульство Польщі у місті Одеса не працює, а отже, заяви на отримання візи до Польщі тут не приймаються.

Як було зазначено вище, поки що отримати візу до Польщі мають змогу заявники із усієї України лише у місті Львів. Подання на візу здійснюється у Візовому центрі , TLS Contact як особисто, так і дистанційно. А всі візові заяви передаються до Генерального Консульства Республіки Польщі у місті Львів.

Також часткове подання на національну візу типу D наразі можливе особисто у Консульстві Польщі у місті Луцьк. Поки лише для осіб, які проживають у Волинському окрузі.

Перед поданням документів на візу у Польщу радимо спершу проконсультуватись із менеджером Візії для уточнення можливих змін та нововведень у візовому процесі, переліку необхідних документів (що відбувається доволі часто), а також за реєстрацією до візового центру або консульства, дистанційної подачі заяви тощо.

Із агенцією Візія − будь яка віза «на easy»! Завжди раді допомогти 😉

+380990915128

+380985414545

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *