страховка для візи в Польщу
| | | |

Які страховки для візи у Польщу можна оформити у 2024 році

Заявники, котрі подають документи на польську візу вже не вперше, знають, що далеко не кожна страховка підходить для цієї мети. Більше того, у разі невідповідності полісу медичного страхування установленим вимогам Консульства Польщі може бути відмовлено у візі, та навіть у подачі документів.

Саме тому у даній статті актуалізуємо інформацію стосовно медичного страхування для осіб, які подорожують за кордоном та заявників на польську візу.

Список акредитованих компаній для отримання національних польських віз (робочої візи, студентської, ділової чи то бізнес-візи, гостьової тощо) або шенгенських віз є дуже обмеженим. Окрім того, навіть ці акредитовані страхові поліси мають бути оформленими виключно через об’єднану систему Insurs Online.

Список акредитованих страхових компаній на візу в Польщу у 2024 році

Офіційно від 24 січня 2024 року у Генеральному Консульстві Польщі пройшли акредитацію усього 6 страхових компаній. Нараз діє наступний оновлений список полісів страхування для подорожей і відкриття усіх типів польських віз:

 1. ТДВ СК «ЕКТА» («EKTA» Insurance Company)
 2. ПрАТ СК «Княжа» (Vienna Insurance Group)
 3. ТДВ СК «Гардіан» («Guardian» ALCIC)
 4. ПрАТ СК «ПЗУ Україна» (PAT SK «PZU Ukraina»)
 5. ПрАТ СК «Універсальна» (PAT SK «Universalna»)
 6. АТ СК «АРКС» (AT SK «ARKS»)

Вимоги до страхування на польську візу, а також для виїзду за кордон в 2024 році

Отож, із актуальним переліком страхових компаній розібрались. Які ж вимоги до самого полісу зараз діють для візи і для перетину кордону?

 1. Страховка мусить покривати повністю дні планованого перебування за кордоном

Якщо заявник подає документи на річну робочу, студентську чи бізнес візу, то і страхування повинно бути оформлено на 365 днів. Якщо ж віза планується, наприклад, сезонна на 9 місяців, то і поліс також оформляється на 275 днів. Піврічна віза – страховка на 180 днів відповідно;

 1. Вимоги до фінансового покриття медичних страхових випадків

Медичні витрати, тобто страхова сума у разі настання страхового випадку має бути зазначена не менше аніж 30 000 євро. Може бути вказано більше за бажання заявника але, звичайно, що і ціна за страхування суттєво буде дорожчою.

У страховому полісі має бути зафіксована франшиза лише 0 або 50, на вибір застрахованого. Що означає франшиза: сума первинної оплати самим застрахованим при настанні кожного зі страхових випадків. 0 – людина не платить нічого, 50 – означає, що перших 50 євро сплачує застрахований. Як можна вже здогадатись, страховка із «нульовою франшизою» буде дорожча по вартості.

 1. Платформа INSURS ONLINE

Як вище зазначено, із 2022 року почала діяти об’єднана система для страхових компаній, які акредитовані у Консульстві Польщі. Це зроблено із метою виключення спекулювання на вартості та уникнення шахрайства.

 Отже, поліс від 6-ти можливих страхових компаній для польської візи повинен бути оформлений лише у цій програмі й там же оплачений, що засвідчуватиме відповідна квитанція.

Як можна оформити страховку на візу в Польщу? Що для цього потрібно?

Агенція Візія допомагає із оформленням віз до Польщі уже більше ніж 7 років. Оформляємо потрібні візові документи, реєструємо на подачу у Візовий центр, та можемо й подати пакет документів поштою замість заявника. Відповідно, поліс страхування для оформлення національної візи, а також для перетину кордону у межах безвізу ви маєте змогу також оформити через нашу агенцію.

Ми співпрацюємо тільки зі схваленими Консульством Польщі страховими компаніями, а тому переживати через можливі проблеми зі страхуванням чи «штучно накрученою ціною» не доведеться. Адже медичний поліс оформляється та оплачується нами виключно у системі Insurs Online.

Для подачі документів на візу і особисто у Львові, і поштовою відправкою поліс та квитанція про його сплату роздруковується у 2-х екземплярах.

А з метою перетину кордону «по біометрії» достатньо буде просто показати оформлену страховку у вашому смартфоні. Друк не є обов’язковим. Поліс уже містить QR-код із необхідною інформацією та електронними підписами страхової компанії.

Дані, які є необхідними для оформлення страховки онлайн:

 1. Перша сторінка закордонного паспорту, у якому відкриватиметься віза;
 2. Адреса проживання, згідно прописки в Україні;
 3. Ідентифікаційний номер, за наявності;
 4. Мобільний номер телефону застрахованого чи його представника.

Для оформлення страхування для візи у Польщу або ж виїзду «по біометрії» звертайтесь до агенції Візії у месенджерах або телефоном:

+380990915128                  

+380985414545

страховка на візу в Польщу

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *