Навчальна віза в Польщу

Навчальна віза в Польщу  – це довгострокова національна віза типу Д з метою навчання в університеті, школі, ліцеї чи садочку. Процес відкриття навчальної візи зараз аналогічний з відкриттям робочої візи.

Коли абітур’єнт вступив до навчального закладу та отримав Запрошення, Децизію для відкриття візи потрібно вірно заповнити та зареєструвати анкету через систему e-konsulat. Коли пройде успішно реєстрація і буде призначено дату подачі документів потрібно оплатити Сервісний збір і вирішити чи подаватимете Ви документи до Візового центру особисто, через Довірену особу  чи через пошту Міст експрес. 

Нижче можна ознайомитись з переліком документів на навчальну візу відповідно до віку заявника

Перелік документів на візу для неповнолітніх студентів:

 1. Зареєстрована візова анкета з датою та штрихкодом
 2. Кольорове фото розміром 3,5 х 4,5 см, 80% обличчя на білому тлі
 3. Закордонний паспорт. Оригінал та ксерокопія всіх сторінок закордонного паспорта з візами та всіма відмітками. Якщо у Вас 2 закордонних паспорти, то потрібно подавати обидва
 4. Український паспорт (ксерокопії всіх 16 сторінок). Якщо у Вас  ID картка разом з витягом про реєстрацію місця проживання, то тільки копії картки та витягу.
 5. Копія свідоцтва про народження дитини
 6. Копія ідентифікаційного коду дитини
 7. Копії закордонних паспортів батьків (опікунів), ксерокопія потрібна всіх сторінок закордонного паспорта з будь-якими відмітками 
 8. Копії українських паспортів батьків (опікунів), всіх 16 сторінок сторінок
 9. Копія ідентифікаційних кодів батьків
 10. Якщо один з батьків помер, потрібна треба копія свідоцтва про смерть
 11. Якщо мама має статус матері-одиначки, потрібна копія цього документу
 12. Запрошення (Документ про зарахування до навчального закладу). Документ (оригінал та ксерокопія) з навчального закладу, що містить інформацію про актуальний період навчання (рік чи семестр)
 13. Квитанція про оплату навчання у ВНЗ, як мінімум за 1 семестр при платному навчанні, якщо заявника зараховано на 1 курс або продовжує навчання. Якщо заявник вступив на безкоштовне навчання, тоді слід надати довідку з університету для підтвердження цього факту.
 14. Документ, що підтверджує фінансову спроможність батька (опікуна), для підтвердження підійде один із документів, (повинно бути мінімум 1200 злотих на місяць на карті):

 • банківська виписка про наявність кредитного ліміту на кредитній картці виданій банком, в якому оформлено кредитну картку
 • виписка про наявність коштів у польському банку на території Польщі 

 1. Заява про спонсорство (Спонсорський лист) завірена у нотаріуса від одного з батьків/опікунів, на кого видана довідка з банку
 2. Заява-Дозвіл від обох батьків (опікунів) на виїзд дитини за кордон, завірена нотаріально
 3. Ксерококопія студентського квитка 
 4. Умова мешкання, тобто Договір про оренду житла (або ж документ з навчального закладу, що житло надається . Також якщо житло уже оплачене додається чек про сплату. Якщо житло для проживання не  оплачене, то мають бути кошти на карті на оренду. Наприклад вартість оренди 200 зл. Тоді на місяць повинно бути 1200+200 зл на рахунку)
 5. Оригінал Довіреності від обох батьків завірений нотаріально (якщо подаються документи без присутності батьків, за Довіреністю)

На повнолітнього студента:

 1. Запрошення з університету та підтвердження оплати навчання
 2. Закордонний паспорт (оригінал та копії сторінок з відмітками. Якщо є в наявності 2 паспорти, то на подачу потрібні обидва)
 3. Український паспорт та ксерокопія. (Ксерокопії всіх сторінок паспорту, якщо ID-картка, то потрібна копія картки з обох сторін та копія витягу чи довідки про місце прописки в Україні)
 4. Договір оренди (не є обов’язковим)
 5. Витяг з банку на суму від 7500 зл
 6. Ідентифікаційний код – копія (не обов’язково)
 7. Поліс медичного страхування (також ксерокопія та квитанція про оплату страхування)
 8. Зареєстрована візова анкета з датою та штрихкодом
 9. Фото на візу ( Розміром 3,5 х 4,5 см, не менше 80% обличчя, на білому фоні, глянцеве. Фото перед подачею слід вклеїти в анкету)

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментаря

  1. Так, можемо допомогти зі вступом у ВНЗ Польщі і ще декотрих країнах Європи. Будь ласка звертайтесь)

 1. Доброго вечора. Донька закінчує школу цього року. Коли краще зайнятись питанням вступу? Хочемо в Польщі

  1. Добрий день. Можна і треба займатись цим питанням заздалегідь, дивитись можливі варіанти, починати підготовку.
   Будь ласка, звертайтесь за номером +380990915128