Шкіряна обкладинка на паспорт Бобер Курва. Bobr Kurwa. агенція Візія
| | | |

Обкладинка на паспорт Бобер Курва. BOBR KURWA

“Підтримуйте українське виробництво разом із агенцією Візія”

або “Бажаємо усім бобра!”

Уже як декілька років у соцмережах активно віруситься польськомовний мем про бобра. Випадковим творцем його став звичайний польський хлопець, який зняв на свій смартфон відео із бобром ввечері на вулиці, супроводжуючи це уже всім відомою виразною фразою 😊.

Бобер на сеансі психотерапії через меми про нього. Обкладинка Курва Бобер. Візія

Відтоді створюються все нові цікаві образи, кумедні картинки та відео, з’являються товари із зображенням бобрів – футболки, худі, бейсболки тощо.

А відносно недавно меметична обкладинка для паспорту із зображенням польської Карти побиту (дозвіл на проживання) на ім’я Бобр Курва, якою похизувалась дівчина в інстаграмі спричинила справжній фурор!

Настільки вдале поєднання зображення бобра як власника Карти побиту у солідному діловому одязі із краваткою та циліндром на голові попало у саме серденько українцям. Та й не лише українцям. У захваті перебувають як поляки, так і мешканці інших європейських країн.

Менеджери Візії почали також постійно отримувати запити від наших співвітчизників в Україні, Польщі та інших країнах – Естонії, Латвії, Білорусі, Казахстану на обкладинки BOBR KURWA саме у такому виконанні.

Проте, знайти її на просторах інтернету виявилось непросто. Для продажу обкладинка з бобром була доступна лише на парі російських сайтів, що, звісно, для нас аж ніяк не комільфо.

Відтак, співзасновниками агенції Візія було прийнято рішення розробити такий власний макет і пошити саме в Україні пробну партію шкіряних обкладинок на паспорт для усіх охочих.

Характеристики обкладинки на паспорт Бобер Курва

  • Пошиті обкладинки для паспорту із білої пресованої шкіри
  • Ультрафіолетовий спосіб нанесення малюнку на матеріал
  • Підходить за розміром для закордонного паспорту та українського паспорту у формі книжки

Отож, пропонуємо і вам стати щасливим власником трофею, за яким досі ганяються “в інтернетах”, за цілком прийнятною вартістю, ще й з огляду на якість матеріалу 😉

Доставка поштою обкладинки BOBR KURWA

Відправка обкладинки BOBR KURWA здійснюється як у межах України, так і за кордон Новою поштою. Оплата товару для доставки по Україні можлива накладеним платежем при отриманні товару на пошті.

За кордон відправка можлива лише по передплаті на рахунок ФОП з урахуванням вартості доставки, яку з цих коштів менеджер Візії повинен сплатити на пошті як відправник (згідно із правилами міжнародної доставки Нової пошти).

Узгодити деталі доставки та замовити шкіряну обкладинку Курва Бобер можна за посиланням чи у месенджерах, або ж зателефонувавши:

+380990915128

+380985414545

Доставка поштою обкладинки на паспорт Бобер Курва. Агенція Візія

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *