Консульський-збір-для-іноземців
| | |

Оплата консульського збору на візу в Польщу за іноземця

Усім поінформованим клієнтам відомо, що іноземні громадяни з посвідкою на постійне або тимчасове проживання в Україні також мають змогу отримати національну візу у Польщу – робочу, навчальну, по Карті поляка, бізнес-візу, тощо.

Водночас нерідко клієнти здивовано виявляли, що при поданні документів до Візового центру окрім оплати уже звичних для українців Сервісного та Кур’єрського зборів їм необхідно особисто сплатити також Консульський збір, який становить на даний час 80 євро.

Попервах клієнти не звертають на це увагу, адже зробити оплату консульського збору потрібно уже після реєстрації до Візового центру та подачі туди документів особисто або поштою.

Власне, коли пакет документів буде перевірено та схвалено на передання до Консульства до Заявника зателефонує менеджер Візового центру у Львові «TLS Contact» для підтвердження особи заявника та «дасть добро» на оплату.

Саме в цей момент, для деяких клієнтів, зненацька з’ясовується, що оплачується консульський збір як у євро так і у гривневому еквіваленті готівкою та БЕЗПОСЕРЕДНЬО У КАСІ ВІДДІЛЕННЯ КРЕДО БАНКУ (це польський банк в Україні).

А особливо неприємним сюрпризом, як показує практика, може стати усвідомлення, що відділення КРЕДО-БАНКу є далеко не у всіх містах та містечках України.

Іншими словами, часто виявляється, що клієнтам потрібно спеціально для цього їхати у найближчий обласний центр, щоби вистоявши там у черзі ще й успішно подолати комунікаційні бар’єри в розмові з касиром «витративши нерви лише щоби пересвідчитися, що це саме той платіж, який потрібно».

Позаяк на практиці це ускладнює процедуру оплати консульського збору в найкоротший термін — Візовим центром та банком офіційно дозволено її проводити третім особам, за умови наявності у них українського громадянства.

Оскільки кількість таких випадків останніми днями частішає, інформуємо та акцентуємо, що з турботою про іноземних громадян із посвідкою на постійне або тимчасове проживання в Україні, які звертаються до нас по допомогу в отримані національну візи у Польщу —

Агенція «Візія» пропонує послугу оплати консульського збору замість заявника особисто у банку під час якої наш представник надає свої паспортні дані як безпосередній платник.

Для цього нам необхідно:

  1. Фото чи ксерокопія першої сторінки паспорту заявника,
  2. Фото чи ксерокопія першої сторінки посвідки на проживання в Україні,
  3. Реєстраційний номер анкети (дані для призначення платежу).

Іншими словами, якщо ви іноземець чи іноземка, якому/якій необхідно сплатити консульський збір на візу у Польщу, а найближче відділення банку аж ніяк «не близько» — звертайтеся до нас.

Більш того, крім безпосереднього проведення платежу, ми можемо також зробити сканкопії отриманих паперових квитанцій та надіслати їх не лише вам, а і до Візового центру електронною поштою замість вас.

Зважаючи на банківські комісії за сам платіж, за зняття готівки, та компенсацію часу фахівців Візії на здійснення такої процедури — вартість послуги складає 500 грн.

Звертайтесь за консультацією будь-яким зручним способом і нехай візії вашого майбуття реалізуються без неприємних сюрпризів та зайвих нервів!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *