Віза в Польщу для іноземців
|

Отримання польської візи громадянами інших країн в Україні

Під час війни в України громадяни інших країн як і раніше мають можливість отримати візу на території України. Підставою для відкриття візи саме українському консульстві Польщі є посвідка на постійне місце проживання (ПМЖ) або ж посвідка на тимчасове місце проживання в Україні (ВНЖ).

Донедавна подача документів іноземними громадянами здійснювалась лише особисто у Візовому центрі. Але через воєнну та зумовлену нею енергетичну ситуацію з 8 грудня 2022 року правила подачі документів змінились на невизначений термін. Подати документи наразі можливо лише дистанційно, через поштового оператора Meest експрес.

Отже, як саме зараз відбувається отримання візи іноземцями?

 1. Першим кроком є отримання Запрошення на роботу, Освядчення, Зезволення або Засвядчення.
 2. Необхідно на сайті e-konsulat заповнити, зареєструвати та роздрукувати візову анкету. Час та дата зараз не реєструються, тому подати документи Ви зможете будь який час після отримання Запрошення! (про зміни будемо повідомляти обов’язково)
 3. Зібрати весь перелік оригіналів та копій документів:
 • ОРИГІНАЛИ та ксерокопію своїх закордонних паспортів усіх, що є в наявності (ксерокопія всіх сторінок з відмітками, печатками)
 • Фото для візи, розміром 3.5х4.5 см, 80% обличчя, на білому фоні, глянцеве. (Бажано сказати в фотосервісі, що потрібне фото на візу польську)
 • Копія ідентифікаційного коду
 • Ксерокопія внутрішнього паспорту (всіх сторінок, порожніх також!!) Якщо у Вас ID карта, тоді ксерокопія пластику з двох сторін + ксерокопію виписки з демографічного реєстру про місце прописки
 • Ксерокопія всіх сторінок посвідки про тимчасове або постійне місце проживання в Україні та місце реєстрації в Україні, якщо воно йде окремо
 • Запрошення від роботодавця і його ксерокопія. Якщо запрошення електронне, тоді потрібно роздрукувати 2 екземпляри
 • Страхування на візу електронне або ж ксерокопія та квитанція про його оплату
 • Анкета з бажаною датою подачі документів та Вашими підписами
 • Якщо їдете на працю водієм, тоді потрібні також ксерокопії також відповідних водійських документів
 1. Після підготовки документів буде потрібно створити декларацію Meest експрес, оплатити Логістичні послуги і відправити з будь-якого партнерського відділлення
 2. Візовий збір іноземцем буде сплачуватись лише після відправки документів!! Зателефонує оператор з Візового центру для підтвердження особи і надішле посилання для оплати збору 

З нашою допомогою Ви маєте змогу оформити чи подати необхідні документи для отримання візи навіть не заїжджаючи на територію України.

В разі виникнення питань будь ласка звертайтесь, адже ситуація змінюється динамічно. Агенція «Візія» тримає «руку на пульсі» та в курсі всіх змін та новин, що відбуваються в Консульстві та Візовому центрі. Завжди будемо раді допомогти !

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 коментарів

 1. Добрий вечір. Мій чоловік молдаванин, має пмж тут. То особисто поїхати подати зараз не вийде? Ми живемо біля Львову недалеко

  1. Доброго дня. Так, Візовий центр поки особисту подачу призупинив. Документи не приймаються у Львові на місці. Але є великий плюс в даній тимчасовій ситуації, бо на цей час відмінили і реєстрацію – жеребкування дат, тому Ваш чоловік може подати документи в будь-який момент!

 2. Доброго дня. Якщо закінчився термін внж чи обов’язково зараз поновлювати, якщо ще йде війна щоб подати на візу?

  1. Доброго дня. Так, це бажано зробити, щоб уникнути проблеми з відкриттям візи в іншу країну, в тому числі в Польщу. Але в Україні законом дозволено від жовтня 2022 року не продовжувати посвідку до закінчення воєнного стану. Проте це актуально, якщо Ви плануєте перебувати в Україні до кінця війни і нікуди не виїздити. Громадян Росії “пом’якшення” не стосуються звісно.

 3. Можете допомогти з візою білорусу. Має в Україні посвідку внж. В Білорусь їхати на подачу не хоче.

  1. Так, звичайно. Робимо всі документи за потреби і подаємо на візу.
   Звертайтесь за номером +380990915128

 4. Якщо вірменин подає у себе, а не в Україні ви можете допомогти з документами на візу?

  1. Так, можемо оформити Освядчення від роботодавця, зареєструвати в Єревані до Консульства Польщі на подачу та оформити візову анкету.
   Звертайтесь, +380990915128

  1. Подати можливо на візу зараз без особистої присутності в Україні, і інозмецям також. Можемо з цим допомгти.
   Звертайтесь за консультацією +380990915128 (viber, telegrаm)