Подача документів на польську візу без присутності

В зв’язку з військовою агресією Росії проти України Візові центри було зачинено на невизначений термін і подати документи на польську візу стало можливо лише у Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові за попередньою реєстрацією. 

В Серпні 2022 року подання документів знову відновлено через іншу  посередницьку компанію, Візовий центр -TLC Contact Подати документи в призначений день можна особисто або ж за Вас може подати Довірена особа по нотаріальній Довіреності. 

Поговоримо більш детально про другий можливий варіант. Адже Ви маєте змогу отримати візу без особистої присутності  у Львові і навіть без присутності в Україні ! 

Розуміючи непросту ситуацію із пересуванням в межах України, постійними повітряними тривогами через ризик атак, а також складнощі з перетином кордону чоловікам призовного віку Консульство офіційно зробило можливою подачу заяви на візу дистанційно, за допомогою Довіреної особи. Це може бути будь-яка повнолітня особа, на котру Ви оформите Довіреність.

Реєстрація в консульство зараз є абсолютно непередбачуваною – це онлайн жеребкування дат між всіма поданими анкетами заявників з усієї України. Це жеребкування відбувається один раз на тиждень. Тому коли сама спрацює Ваша заявка заздалегідь вгадати неможливо.

Часто буває так, що після успішної реєстрації Вам через 3-4 дні потрібно вже бути у Львові. Не завжди так швидко можна спланувати поїздку, домовитись про житло на кілька днів, адже віза не видається в той же день коли подача документів.

Розгляд документів зазвичай триває 5-8 робочих днів. А ще частіше людина знаходиться у Польщі і приїзд в Україну є небажаним, так як працівники прикордонної служби можуть не пропустити назад через кордон якщо Ви підлягаєте мобілізації та не маєте дозвільних документів на виїзд. В такому разі подання на візу без присутності у Львові є чи не єдиним можливим варіантом її отримати.

Наш менеджер зможе в призначений день подати Ваш пакет документів і потім забрати паспорт з візою та відправити Вам Новою поштою чи перевізником до Польщі.

Для цього нам потрібно буде вислати наступний перелік документів: 

 • Оригінали всіх закордонних паспортів, якщо у Вас є в наявності більше ніж один дійсний закордонний паспорт,
  та по 1 ксерокопії кожної із сторінок паспортів, де є будь які відмітки. Чому потрібні оригінали?
  Віза вклеюється буквально в паспорт ! А в разі наявності більше одного паспорту згідно правил потрібно здати всі,
  бо вони перевірятимуться консульством;
 • Ксерокопія ідентифікаційного коду;                
 • Робоче запрошення – Освядчення, Зезволення або Засвядчення та його ксерокопія. Якщо у Вас Запрошення з мокрими печатками та підписами, то потрібен його оригінал. Якщо ж запрошення видане електронному варіанті, то потрібно просто роздрукувати 2 його екземпляри. В 90% випадків зараз Ужонд праці оформляє саме електронні Запрошення
 • Реєстраційна візова анкета з датою і штрихкодом
  (яка буде надіслана консульством на емейл по факту успішної реєстрації)
 • Страховка на візу акредитована консульством, квитанція про її оплату та ксерокопія страховки (ми оформляємо)
 • 1 фото на польську візу, 3.5 на 4.5 см, 80% обличчя на білому фоні, глянцеве. Його потрібно заздалегідь вклеїти в анкету.
 • Оригінал українського паспорту НЕ подається. Натомість потрібно зробити ксерокопії абсолютно всіх сторінок, навіть порожніх. Якщо паспорт нового зразка – ID картка, то ксерокопії її обох сторін та ксерокопія витягу чи довідки про місце прописки в Україні
 • Квитанція про оплату Сервісного збору (оплатити можна онлайн)

За безпеку оригіналів документів переживати не варто, адже подача без присутності офіційно дозволена Консульством і наразі більшість Заявників отримують візу саме в такий спосіб.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментаря

  1. Доброго дня. Так, штампу звісно про виїзд не буде, це передбачено консульством. Відкриття візи дистанційно зараз офіційно уможливили.

  1. Добрий вечір. Так, український паспорт залишається у Вас. Консульство офіційно надало таку можливість дистанційно відкрити візу. Приблизно без закордонного паспорту “на руках” будете 2-3 тижні