Польські візи

Віза в польщу, віза в польщу онлайн, віза польща ціна, віза в польщу для українців, віза в польщу 2022, віза в польщу 2023, які візи в польщу, ціна візи в польщу, скільки коштує віза в польщу, студентська віза в польщу, транзитна віза в польщу, отримання візи в польщу, туристична віза в польщу, навчальна віза в польщу, віза для навчання в польщі, дитяча віза в польщу, віза в польщу для дітей, бізнес-віза в польщу, віза для бізнесу в польщі, підприємницька віза в польщу, воєвудська віза, шенгенська віза в польщу

Віза в польщу, віза в польщу онлайн, віза польща ціна, віза в польщу для українців, віза в польщу 2022, віза в польщу 2023, які візи в польщу, ціна візи в польщу, скільки коштує віза в польщу, студентська віза в польщу, транзитна віза в польщу, отримання візи в польщу, туристична віза в польщу, навчальна віза в польщу, віза для навчання в польщі, дитяча віза в польщу, віза в польщу для дітей, бізнес-віза в польщу, віза для бізнесу в польщі, підприємницька віза в польщу, воєвудська віза, шенгенська віза в польщу

Різновиди віз

Віза – це документ, у вигляді спеціальної наклейки в закордонному паспорті, що видає консульство відповідної країни з метою в’їзду іноземного громадянина до країни. Залежно від мети поїздки та плановано часу перебування візи в Польщу та інші країни ЄС діляться на декілька типів та видів.

Класифікація типів віз:

Категорія А – це аеропортна віза, що дозволяє перебувати тимчасово на території аеропорту з метою подальшого пересадки на літак в іншу країну. Покидати територію аеропорту заборонено.

Категорія B – транзитна віза. Ця віза на відміну від попередньої дозволяє залишати територію аеропорту і знаходитись в країні транзиту до 5 днів.

Категорія C – шенгенська віза. Дає можливість перебувати в країні видачі візи максимально до 90 днів. Крім того в межах цих днів можна переміщатись в інші країни зони Шенген.

Категорія Д – національна довгострокова віза. Дає можливість перебування в країні видачі візи понад 90 днів, частіше півроку або рік. В межах піврічної візи є також 90 днів для подорожі до інших країн Шенгену або 180 днів, якщо віза видана на рік.

Так як в Україні діє безвізовий режим з країнами Шенгенської угоди, то наших громадян більше цікавлять зараз візи категорії Д.

Польські національні робочі візи поділяються ще на декілька під категорій:

D05A – робоча віза по робочому Освядченні видається на термін до 180 днів з правом працювати цей час в Польщі на всіх видах робіт крім тих, що належать до сезонних

D05B – робоча віза на сезонні види робіт, видається на 9 місяців, але лише до кінця поточного року

D06 – робоча віза, що видається терміном до 1 року з правом працевлаштування та перебування до року

Для відкриття такої візи знадобиться Запрошення від роботодавця, як основний документ

Бізнес віза – потрібна, якщо Ви плануєте ділову поїздку з метою налагодження стосунків з партнерами по бізнесу, для переговорів, конференцій. Для відкриття цієї візи потрібне додатково запрошення від компанії-партнера. Віза може бути видана для одноразової поїздки або мультивіза, для не однократного перетину кордону. Зазвичай видається терміном на 30 днів в 90 денному періоді. Але може бути максимально видана на 90 днів протягом річного періоду.

Віза на підставі ведення господарської діяльності – може видаватись терміном на рік перебування і ведення підприємницької діяльності. Основним документом для подачі заяви на таку візу може бути: Документ-витяг про запис в Державному судовому реєстрі (KRS), Договір про створення товариства завірений нотаріусом, Довідка з податкової інспекції про відсутність заборгованості.

Навчальна (Студентська) віза – така віза видається переважно на 1 рік з можливістю продовження з метою відвідування навчального закладу, як дошкільного, так і ВУЗУ. Основним документом є Рішення або ж Децизія про зарахування до навчального закладу заявника.

Віза по карті поляка. Отримати її може не лише власник карти поляка, а також його найближчі родичі – дружина, чоловік, діти та батьки. Віза видається терміном на 1 рік.

Гостьова віза – для відвідин друзів, знайомих чи родини, зазвичай  строком від 15 до 45 днів. Така віза видається по нотаріально завіреному  Запрошенні від родичів чи знайомих в Польщі, яке повинні бути громадянами Польщі або мати постійний дозвіл на перебування

Шопінг-віза з метою поїздок на закупи до Польщі. ЇЇ отримати можуть лише громадяни, що проживають на прикордонних територіях,а саме у Львівській, Волинській та Вінницькі областях. Віза відкривається на основі документу про місце реєстрації на цих територіях. Видається терміном на 7 днів. Згодом може бути повторно видана терміном до 1 року

Вище перераховані основні види віз в Польщу, але хочемо звернути Вашу увагу на те, що інформація  може дещо змінюватись в залежності від поточної ситуації в Україні, Польщі, та навіть у світі. Адже епідемія корона вірусної інфекції COVID-2019  вносила свої корективи щодо подорожей за межі України, нестабільна ситуація в сусідній країні дозволила громадянам Білорусі відкривати візу по спрощеній процедурі на території нашої країни, та війна в Україні з Росією зумовила нові реалії, наприклад уможливлення оформлення статусу біженця в країнах ЄС, лояльні умови для стартапу та ведення бізнесу українців у Польщі.

Зателефонувавши до нас Ви зможете отримати консультацію щодо актуальної інформації на даний момент та вирішити яку саме візу Вам краще оформити для виїзду.

Блог

візове страхування
візова стравовка

СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН

Страховка є обов’язковим документом якщо Ви плануєте поїхати за кордон по безвізу, на відпочинок чи з метою працевлаштування.
Читати далі

РЕЄСТРАЦІЯ
ДО ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ

Протягом довгого часу всі візові заяви подавались до Пункту Прийому Візових Анкет, або ж іншими словами Візового центру.
Читати далі

ЗАПРОШЕННЯ
ВІД РОБОТОДАВЦЯ

Запрошення для отримання робочої візи в Польщу
Як отримати за прошення?
Види робочих запрошень…
Читати далі

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ
БЕЗ ВАШОЇ ПРИСУТНОСТІ

Подати документи на польську візу можливо лише у Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові за попередньою реєстрацією.
Читати далі

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
В ПОЛЬЩІ

Республіка Польща
вступила до
Європейського союзу 1 травня 2004 року, що дозволило зробити серйозний крок у розвитку економіки

Читати далі

НАВЧАЛЬНА ВІЗА

Навчальна віза
це довгострокова
національна віза
типу “Д” з метою навчання
в університеті, школі,
ліцеї чи садочку.

Читати далі

ПІДПРИЄМНИЦТВО В ПОЛЬЩІ

Громадяни України котрі легально перебувають
на території Польщі
мають змогу ведення бізнесу
на рівні
з громадянами Польщі

Читати далі

ВІЗА ПО КАРТІ ПОЛЯКА

Карта поляка (Karta Polaka) – це документ, який підтверджує, що людина має певну приналежність до польського народу, тобто має польське коріння

Читати далі