Річна віза по Карті поляка у 2024 році. Дистанційне подання
| | | |

Річна віза по Карті поляка у 2024 році. Подання документів поштою

Карта поляка (Karta Polaka) – являє собою пластикову картку, котра засвідчує, що громадянин України має певний стосунок до польського народу, до прикладу, польське коріння. Карта поляка надає права на отримання Карти часового і сталого побуту та набуття польського громадянства.

Проте, сама по собі Карта поляка не є документом, котрий легалізує проживання українця у Польщі та не уможливлює перетини кордону. Більше того, якщо ви перебували в Польщі під тимчасовим захистом у зв’язку із війною в Україні, то статус анулюється разом із отриманням Карти.

Відповідно, Dia.pl,  яка давала право на перетини кордону в Україну і назад стає неактивною, про що зазначається в самому додатку Dia.pl одразу після отримання Карти поляка.

Для чого взагалі потрібна віза по Карті поляка?

Все частіше стикаємось із ситуацією у наших клієнтів, коли навіть маючи на руках Карту поляка людина повернулась в Україну і вже назад до Польщі заїхати не змогла. Причини цього:

а) втрата статусу УКР;
б) перебування в Польщі на підставі лише штампу про очікування Карти побиту (безвіз згоряє в цьому випадку);
в) або ж вичерпання 90та днів перебування у Польщі по біометрії.

віза по Карті поляка D18

Польська віза на рік по Карті поляка (позначка візи D18) надає подальше легальне перебування як у Польщі, так і багаторазові виїзди в Україну чи інші країни ЄС та Шенгену, а також подання на Карту побиту.

Річна віза на підставі Карти поляка – це найпростіший і найшвидший спосіб узаконити своє перебування на тривалий час. Термін розгляду візи 5-9 робочих днів. Плюсом є і той факт, що на основі Карти поляка відмова у візі практично виключена.

Чи можна відкрити візу по Карті поляка дистанційно?

Так, оформити національну польську візу з агенцією Візія можна без особистої присутності у Візовому центрі Львова, тобто поштовим поданням. Адже, не всі Заявники, які є власниками Карти поляка чи їх подружжя, діти, батьки можуть бути особисто присутніми у призначений день і потім забрати готову візу у Львові.

Основна причина фінансова. Адже це кошти двічі на дорогу до Львова або проживання там на період розгляду візи. Також в наш час можливі повітряні тривоги. У раз їх оголошення візовий центр зупиняє роботу і прийом заяв.

Відтак, подання документів на національні візи, в тому числі і візи по Карті поляка, D18 уможливлене поштовим оператором-партнером Візового центру − Meest Експрес.
Менеджер Візії підготує необхідний пакет документів та подасть їх до Львова без вашої присутності.

Для відкриття візи без присутності Заявника будуть потрібні такі документи і копії:

 1. ОРИГІНАЛИ +ксерокопія закордонного паспорту (туди вклеюватиметься візова наклейка). У разі ж наявності у Заявника 2х або більше паспортів, знадобляться оригінал і ксерокопії усіх (згідно із вимогами Консульства Республіки Польщі)
 2. Фотографії для візи, 2 штуки, розміром 3.5х4.5 см, 80% обличчя на фото на білому тлі
 3. Ксерокопія ідентифікаційного коду
 4. Ксерокопія внутрішнього паспорту, всіх 17ти сторінок, включно із пустими. Якщо паспорт у вигляді ID-картки, то в такому разі потрібна ксерокопія пластикового паспорту обох сторін + ксерокопія довідки або витягу про місце реєстрації проживання на території Україні
 5. Ксерокопії самої Карти поляка у 2х екземплярах

Реєстрація та підготовка решти документів замість Завника:

 1. Заповнимо і зареєструємо Анкету на сайті візового центру TLS Contact
 2. При реєстрації оплатимо та роздрукуємо квитанцію про сплату Сервісного та Кур’єрського зборів
 3. Роздрукуємо і заповнимо Декларацію власника Карти або Родича власника Карти поляка
 4. Заповнимо Заяви на обробку персональних даних, а також на Зворотню доставку паспорту зі Львова
 5. Подамо весь пакет документів поштою до Львова та отримаємо назад готовий паспорт із візою

Звертайтесь до агенції Візія зручним способом для швидкого та безпроблемного отримання національних віз, у тому числі і по Карті поляка без особистої присутності у Візовому центрі.

Довіряйте важливі питання фахівцям у своїй справі! 😉

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментаря

 1. Добрий день Потрібна Віза в Польщу на 6місяців Маю запрошення від роботодавця скільки коштує чи можна без присутності за який час робите Живу у смт Градизьк

 2. Доброго вечора. Скажіть будь ласка чи можна у вас відкрити візу по карті поляка. Яка ціна?