Робоча віза в Польщу під ключ
| | | |

Робоча віза в Польщу «під ключ»

Робоча польська віза терміном на рік — є наразі однією з найзатребуваніших послуг, за якою звертаються клієнти, які мають намір та необхідність перетнути українсько-польський кордон або ж продовжити на рік своє подальше легальне перебування в Польщі якомога швидше і з якомога меншими витратами.

Якщо у Вас поки ще немає роботодавця в Польщі, чи офіційного працевлаштування, або, можливо, Ви лише плануєте шукати роботу вже безпосередньо «на місці» в Польщі чи інших країнах ЄС, то, в такому разі Ви маєте змогу звернутись до нас за оформленням повного пакету документів, включаючи робоче Запрошення (Освячення) для відкриття національної робочої візи в Польщу «під ключ».

Агенція «Візія» співпрацює лише з реальними компаніями та перевіреними роботодавцями, а тому гарантує якість такого Запрошення. Це важливо, адже це основний документ та він є підставою для відкриття робочої візи в Польщу.

Освячення в Ужонді праці зазвичай оформляється від 3х до 6ти робочих днів. Спрощує ситуацію той факт, що практично всі Освячення зараз видаються Ужендом в електронному форматі, з електронним підписом. Тому це уможливлює максимально швидке його отримання онлайн.

* Важливо! Запрошення не зобов’язує Вас працювати саме у цього роботодавця. Змінювати роботу, переоформлятись в Польщі протягом дії візи є законним. Тому, по факту, Запрошення є без прив’язки до роботи

По виходу Запрошення далі готуємо необхідні документи та реєструємо до Візового центру

  1. Реєструємо Ваш профіль у системі TLC Contact (Візовий центр Польщі)
  2. Заповнюємо Візову анкету на основі Ваших даних та Освядчення
  3. Оплачуємо необхідні Сервісний та Логістичний збори на візу
  4. Бронюємо найближчу можливу дату для подання документів до Візового центру
  5. Оформляємо та оплачуємо Страховку на візу. Отримуємо медичний страховий поліс та квитанцію про його оплату.
  6. Заповнимо необхідні для подання на візу додаткові заяви – “Заяву на обробку персональних даних” та “Заяву на зворотню кур’єрську доставку паспорту поштою з Візового центру”

Подаємо документи до Візового центру та отримуємо зворотньо паспорт з візою без особистої присутності

Адже через тривалу війну, яка ведеться на території України нашим громадянам, а також іноземним громадянам, що мають посвідку на тимчасове або постійне проживання в Україні офіційно надано консульством можливість оформити візу «не виходячи з дому», а також навіть без перетину кордону в Україну.

Термін відкриття візи разом із виготовленням Запрошення складає загалом 3-4 тижні. Якщо ж Ви маєте уже своє Запрошення, тоді відкриття візи займе 2-2,5 тижні, адже за його наявності процес можна починати одразу.

Візія допоможе правильно та максимально швидко оформити польську робочу візу в Польщу «під ключ», тобто за мінімальної Вашої участі в процесі.

За необхідності, також можемо допомогти з працевлаштуванням в Польщі та інших країнах ЄС. Адже співпрацюємо у питанні оформлення документів лише з партнерами, котрі є офіційними працедавцями та існують на ринку вже понад 10 років.

Довірте увесь бюрократичний процес оформлення польської робочої візи «під ключ» досвідченим спеціалістам і тим самим зведіть до мінімуму ризики виникнення неприємних несподіванок на шляху від оформлення, збору документів та реєстрації до подання і отримання назад документів із Візового центру.

Звертайтесь до агентства «Візія», як завжди будь-яким зручним способом.

Ми пройдемо весь візовий шлях за Вас!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментаря

  1. Рекомендую цю фірму.Сама зверталась до них.Зробили мені візу так як і обіцяли за дві неділі і на протязі цього часу весь час повідомляли де знаходяться документи.Я задоволена.Візу отримала вчасно .

    1. Анна, дякуємо за відгук. З вами також було приємно співпрацювати)