Віза далекобійникам
| | | |

Скасування привілею відкриття національної візи на території Польщі. Проблема чи нова можливість?

Як уже всім відомо, з 01 квітня 2023 року Республіка Польща відмінила можливість оформлення візи на території Польщі для наступних категорій заявників:

 • Водії міжнародних перевезень, що офіційно працевлаштовані у польських компаніях;
 • Пілоти та екіпаж суден з авіаперевезень пасажирів та вантажів;
 • Українські та білоруські громадяни, що оформляли національні візи згідно програми Poland Business Harbour.

Але, тут немає жодних підстав переживати через неможливість відкрити національну візу, швидше навпаки. Адже це можна зробити дистанційно і заїжджати в Україну необхідності немає.

За бажанням, звісно, вищевказані категорії заявників все ж можуть подати документи особисто у Візовому центрі Львова, зібравши заздалегідь необхідні документи в порядку живої черги в робочий час. Агенція Візія проконсультує щодо процесу відкриття візи і допоможе оформити онлайн весь пакет документів – страхування, анкету, візові збори.

Проте, подати документи на візу можна і без особистої присутності у Львові та взагалі в Україні. Подання документів в такому випадку здійснюється через поштового партнера Візового центру Meest експрес, але з території України.

Для цього буде потрібно вислати до Візії ваші документи зручним способом. Наприклад, Новою поштою чи перевізником. Більше того, наші клієнти знаходяться не лише на території Польщі, але й у Франції, Молдові, Німеччині, та навіть у Канаді. Тобто, дистанційне подання передбачає, що людина може знаходитись в будь-якій країні за межами України. Враховуючи ситуацію в нашій країні, наразі це офіційно уможливлено для всіх бажаючих.

З повним списком документів, що буде потрібен для подачі на візу без присутності можна ознайомитись в нашій статті, звернувшись до нас телефоном чи в месенджерах. Окрім самого процесу відкриття візи без вашої присутності наш менеджер підготує все для подачі − заповнить анкету, оформить та оплатить страхування, заяви, оплатить сервісні збори та перевірить ваші документи для подачі.

В заявників часто виникають такі логічні запитання щодо подання документів дистанційно:

 • Як «ативується» віза, якщо я не буду перетинати кордон і не буде штампу?

Відповідь: Віза вважатиметься активною та діючою з дня її відкриття, котрий буде зазначений у візовій наклейці. Перетинати кордон жодної необхідності немає для її «активації». Під час подання документів на візу дистанційно заявник має право перебувати поза межами території України

 • Коли ви мені пришлете назад паспорт з візою я зможу перетинати кордон чи треба бути весь час у Польщі?

Відповідь: Маючи вже відкриту візу ви матимете право перетину кордону необмежену кількість разів протягом всього терміну дії візи за межі Польщі та назад за вашим бажанням та потребами.

 • Чи потрібна довіреність щоб подати за мене документи?

Відповідь: Для дорослих Довіреність не потрібна. Лише якщо подаємо документи за неповнолітню дитину.

 • Якщо я відправлю оригінал закордонного паспорта − це законно взагалі?

Відповідь: Так, віза вклеюється саме в паспорт, а ви можете знаходитись легально без закордонного паспорту до 30 днів. Відкриття візи займає значно менше часу. Офіційні поштовики типу Нової пошти чи Укрпошти несуть відповідальність за збереження ваших документів.

Плюс до того український паспорт залишається з вами, як документ, що посвідчує особу. Його оригінал на відкриття візи дистанційно не потрібен. Завжди також радимо нашим клієнтам задля самозаспокоєння зробити ксерокопію чи сканкопії закордонного паспорту щоб мати при собі в разі потреби.

В разі виникнення будь яких додаткових питань та для консультації звертайтесь до нас будь-яким зручним вам способом. Завжди будемо раді допомогти!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментаря

 1. Добрий вечір, підкажіть будь ласка, знаходимось в іншій країні та отримали тут прихисток. Чи маємо ми право заїхати в Польщу через 4 місяці перебування в іншій країні та перебувати тут? Чи можуть діти відвідувати садок та школу? Які документи нам будуть потрібні? Можливо є посилання на офіційні джерела. Дякую за допомогу

  1. Доброго дня. Заїхати Ви зможете та перебувати згідно Спецустави до 24.08.2023 року. Але захисток вже не зможете отримати у Польщі. В даному випадку можна відкрити заздалегідь візу на рік для перебування Вас та дитини в Польщі. З візою Ви зможете працювати/навчатись рік законно та перетинати кордони при потребі.
   Звертайтесь, проконсультуємо, +380990915128 (вайбер, телеграм, ватсап)