Поліс медичного страхування є обов’язковим документом якщо Ви плануєте поїхати за кордон по безвізу, на відпочинок чи з метою працевлаштування. Також страхування є обов’язковим пунктом в переліку документів вже при подачі на візу в Польщу, Чехію, Литву, Німеччину, тощо.
Якщо для поїздки по безвізу підходять страховки для подорожуючих за кордон майже всіх страхових компаній, то на відкриття візи є певні вимоги до страхових компаній. Вони повинні бути акредитовані консульством. На сьогоднішній день в консульстві Польщі таких компаній лише п’ять. Ці списки час від часу доповнюються в залежності чи пройшла страхова компанія перевірку та переакредитацію.
Нараз це такі страхові компанії:
Для відкриття польської візи страховка має покривати 30 000 євро на медичні витрати та мати нульову франшизу або 50. Дешевший варіант з франшизою 50, тому можна саме такий варіант оформити, адже переплачувати немає змісту. Також важливо щоб страховка покривала всі дні майбутньої візи. Наприклад, якщо у Вас запрошення на рік, але страхування оформлене на півроку, то візу відкриють лише на півроку відповідно.
Поліс медичного страхування повинен містити дані Вашого закордонного паспорту. Ім’я, прізвище, серію номер паспорту, дату народження, місце реєстрації в Україні на латиниці та контактний номер телефону.
Страховка оформляється по Ваших даних онлайн протягом 15 хвилин. Ви отримуєте електронний поліс і квитанцію про його оплату в pdf форматі на електронну пошту чи вайбер. Достатньо буде його просто роздрукувати для подачі на візу. А для перетину кордону можна просто пред’явити на Вашому смартфоні.
Тому в нас Ви можете оформити страховку за необхідності «в останній момент» перед виїздом. Електронний поліс містить оцифровану печатку страхової компанії та підпис страхового агента.
Якщо страхування потрібно оформити на дитину до 18 ти років, тоді потрібні дані також батька чи матері, хто виступить покупцем-страхувальником.
Важливо! Ціни на страхування для неповнолітніх та осіб від 60-ти років суттєво відрізняються в зв’язку з іншими умовами страхування. З інформацією по кожному окремому випадку Ви можете ознайомитись у таблиці нижче або звернувшись до нас.
Страховка є обов’язковим документом якщо Ви плануєте поїхати за кордон по безвізу, на відпочинок чи з метою працевлаштування.
Читати далі
Протягом довгого часу всі візові заяви подавались до Пункту Прийому Візових Анкет, або ж іншими словами Візового центру.
Читати далі
Запрошення для отримання робочої візи в Польщу
Як отримати за прошення?
Види робочих запрошень…
Читати далі
Подати документи на польську візу можливо лише у Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові за попередньою реєстрацією.
Читати далі
Республіка Польща
вступила до
Європейського союзу 1 травня 2004 року, що дозволило зробити серйозний крок у розвитку економіки
Навчальна віза
це довгострокова
національна віза
типу “Д” з метою навчання
в університеті, школі,
ліцеї чи садочку.
Читати далі
Громадяни України котрі легально перебувають
на території Польщі
мають змогу ведення бізнесу
на рівні
з громадянами Польщі
Читати далі
Карта поляка (Karta Polaka) – це документ, який підтверджує, що людина має певну приналежність до польського народу, тобто має польське коріння
Читати далі