Страховка для виїзду за кордон. Оформлення онлайн
Виїзд за кордон, не залежно від мети поїздки − на роботу, навчання, для відвідин родичів чи інших цілей, передбачає необхідність оформлення полісу медичного страхування для подорожуючих. Страховка також є обов’язковим пунктом в переліку документів для відкриття шенгенської або національної довгострокової візи до Польщі, Чехії, Литви, Німеччини, Австрії та інших країн.
Для поїздок по безвізу є можливість оформлення страхування для подорожуючих за кордон практично від будь-якої страхової компанії. Єдиною вимогою до туристичного страхування є покриття всіх днів планованого перебування за кордоном.
Які вимоги до страхування для відкриття візи в 2023 році ?
Коли ж розглядається питання відкриття візи, тут присутні суттєві вимоги до страхування. Перш за все, страхова компанія повинна бути акредитована Консульством.
Наразі в списку Генерального Консульства Республіки Польща акредитовано лише п’ять страхових компаній. Ці списки інколи оновлюються та залежать від результатів перевірок і переакредитації.
Станом на кінець 2023 року, це наступні страхові компанії:
- Страхова компанія “ЕКТА”
- ПрАТ СК “ПЗУ Україна” (PAT SK PZU Ukraina)
- ТДВ СК “Гардіан”
- ПрАТ СК “Універсальна” (PAT SK “Universalna”)
- АТ СК “АРКС” (AT SK “ARKS”)
- СК “Княжа” Vienna Insurance Group
Для подачі документів на польську візу страховий поліс мусить мати покриття у розмірі від 30 000 євро на медичні витрати, а також містити нульову франшизу. Франшиза також допускається розмірі 50 євро.
Крім того, на початку 2023 року відбулись важливі зміни в оформленні електронного полісу та його оплати. Страовка на візу в Польщу обов’язково має бути оформлена через єдину систему INSURS.ONLINE. Якщо оформити поліс від однієї із акредитованих компаній, але поза межами системи insurs.online, то таку страховку не буде прийнято у Візовому центрі!
Ще одним важливим пунктом до візового страхування є те, що воно повинно охоплювати весь період дії майбутньої візи. Наприклад, якщо у вас запрошення (Освядчення) видано терміном на 1 рік, але страховка оформлена лише на півроку, то ймовірність майже 100%, що візу консул відкриє також на півроку, навіть якщо у візовій анкеті було запрошено 365 днів.
Що потрібно для оформлення страховки ?
У полісі медичного страхування мають бути зазначені дані із закордонного паспорту, а саме: ім’я, прізвище, серія і номер закордонного паспорту, дата народження, ідентифікаційний номер, адреса проживання в Україні і мобільний номер телефону.
Отримати страховку в агенції «Візія» можна онлайн всього за кілька хвилин.
Ви отримаєте поліс в електронному форматі pdf та обов’язково квитанцію про його оплату на ваш електронну адресу або ж у вайбер.
Для подання документів у Візовий центр буде потрібно роздрукувати їх, а при перетині кордону достатньо лише пред’явити у смартфоні.
Тому, ви можете оформити туристичне страхування “в останній момент”, тобто перед самим виїздом за кордон. В електронному полісі буде міститись цифрова печатка страхової компанії, qr-код, а також електронний підпис страховика.
Для оформлення страхування неповнолітній дитині менеджеру також знадобляться паспортні дані та ідентифікаційний код батька або матері, залежно хто буде покупцем-страхувальником.
Звертайтесь для оформлення страховки для виїзду за кордон в агенцію Візія будь-яким зручним способом.