Страховка для виїзду за кордон онлайн
| | | |

Страховка для виїзду за кордон. Оформлення онлайн

Виїзд за кордон, не залежно від мети поїздки − на роботу, навчання, для відвідин родичів чи інших цілей, передбачає необхідність оформлення полісу медичного страхування для подорожуючих. Страховка також є обов’язковим пунктом в переліку документів для відкриття шенгенської або національної довгострокової візи до Польщі, Чехії, Литви, Німеччини, Австрії та інших країн.

Для поїздок по безвізу є можливість оформлення страхування для подорожуючих за кордон практично від будь-якої страхової компанії. Єдиною вимогою до туристичного страхування є покриття всіх днів планованого перебування за кордоном.

Які вимоги до страхування для відкриття візи в 2023 році ?

Коли ж розглядається питання відкриття візи, тут присутні суттєві вимоги до страхування. Перш за все, страхова компанія повинна бути акредитована Консульством.

Наразі в списку Генерального Консульства Республіки Польща акредитовано лише п’ять страхових компаній. Ці списки інколи оновлюються та залежать від результатів перевірок і переакредитації.

Страховка ЕКТА

Станом на кінець 2023 року, це наступні страхові компанії:

  1. Страхова компанія “ЕКТА”
  2. ПрАТ СК “ПЗУ Україна” (PAT SK PZU Ukraina)
  3. ТДВ СК “Гардіан”
  4. ПрАТ СК “Універсальна” (PAT SK “Universalna”)
  5. АТ СК “АРКС” (AT SK “ARKS”)
  6. СК “Княжа” Vienna Insurance Group

Для подачі документів на польську візу страховий поліс мусить мати покриття у розмірі від 30 000 євро на медичні витрати, а також містити нульову франшизу. Франшиза також допускається розмірі 50 євро.

Крім того, на початку 2023 року відбулись важливі зміни в оформленні електронного полісу та його оплати. Страовка на візу в Польщу обов’язково має бути оформлена через єдину систему INSURS.ONLINE. Якщо оформити поліс від однієї із акредитованих компаній, але поза межами системи insurs.online, то таку страховку не буде прийнято у Візовому центрі!

Ще одним важливим пунктом до візового страхування є те, що воно повинно охоплювати весь період дії майбутньої візи. Наприклад, якщо у вас запрошення (Освядчення) видано терміном на 1 рік, але страховка оформлена лише на півроку, то ймовірність майже 100%, що візу консул відкриє також на півроку, навіть якщо у візовій анкеті було запрошено 365 днів.

Що потрібно для оформлення страховки ?

У полісі медичного страхування мають бути зазначені дані із закордонного паспорту, а саме: ім’я, прізвище, серія і номер закордонного паспорту, дата народження, ідентифікаційний номер, адреса проживання в Україні і мобільний номер телефону.

Отримати страховку в агенції «Візія» можна онлайн всього за кілька хвилин.

страховка ЄТС

Ви отримаєте поліс в електронному форматі pdf та обов’язково квитанцію про його оплату на ваш електронну адресу або ж у вайбер.

Для подання документів у Візовий центр буде потрібно роздрукувати їх, а при перетині кордону достатньо лише пред’явити у смартфоні.

Тому, ви можете оформити туристичне страхування “в останній момент”, тобто перед самим виїздом за кордон. В електронному полісі буде міститись цифрова печатка страхової компанії, qr-код, а також електронний підпис страховика.

Для оформлення страхування неповнолітній дитині менеджеру також знадобляться паспортні дані та ідентифікаційний код батька або матері, залежно хто буде покупцем-страхувальником.

Звертайтесь для оформлення страховки для виїзду за кордон в агенцію Візія будь-яким зручним способом.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *