Студентська польська віза (навчальна
| | | |

Студентська віза в Польщу. Допомога в оформленні студентської візи до Польщі.

Що важливо знати батькам про відкриття студентської візи в Польщу?

Позаяк, вступна кампанія Польщі на наступний навчальний рік йде повним ходом, для багатьох батьків актуалізувалася потреба отримання студентської візи як для повнолітніх, так і для неповнолітніх дітей. Така віза відкривається терміном на 1 рік і в подальшому продовжується на наступний навчальний рік чи семестр.

Агенція Візія консультує щодо всіх аспектів в кожній індивідуальній ситуації Заявника (тип навчального закладу, вік дитини, сімейні обставини), а також допомагає оформити весь пакет необхідних документів для студентської візи як повнолітнім студентам так і дітям в школу, поліцеальну школу, технікум, ліцей, садочок.

Також допоможемо з поданням документів до Візового центру та отриманням візи дистанційно, без особистої присутності Заявників чи їх батьків у Львові зокрема, та в Україні загалом.

Як свідчить практика сприяння заявникам в отриманні студентських віз, збір документів для відкриття річної національної візи неповнолітнім (школярам та студентам) є значно більш кропітким та складним ніж для повнолітніх (дорослих) осіб. Нерідко документи, які потрібно для подання на візу для дитини значно різняться в залежності від індивідуальної ситуації у сім’ї заявника.

Наприклад, особливістю одного із останніх прикладів було те, що дитина у Польщі проживає з опікуном, а батьки знаходяться в Україні.

Відповідно, окрім Дозволу на виїзд обох батьків та Спонсорського листа, знадобились також додаткові документи від опікуна:

– Документ про тимчасове опікунство,
– Умова мешканя (Договір оренди житла) опікуна разом із школярем у Польщі
– документ, що підтверджує легальність перебування самого опікуна на території Польщі.

І це лише один з багатьох індивідуальних випадків. Тому, для уникнення неприємних сюрпризів − радимо обдумати проблематику збору документів завчасно та проконсультуватись із менеджером Візії.

 

Безкоштовна Консультація відносно Студентської візи до Польщі

Маючи необхідний досвід, наш менеджер зможе проконсультувати і допомогти завбачливим батькам:

✅ із підготовкою документів, які будуть необхідні зі сторони батьків чи опікунів,
✅ оформити медичне страхування для відкриття візи,
✅ заповнити та зареєструвати анкету,
✅ оплатити візовий і логістичний збори,
✅ за необхідності, подати документи до Візового центру без особистої присутності

Для початку в процесі оформлення студентської візи Вам необхідно буде взяти документ про зарахування до навчального закладу – Засвядчення, тобто Запрошення. Це основний документ на основі якого і відкриватиметься віза.

Далі наш спеціаліст Вас проконсультує щодо всього візового процесу та документів, що знадобляться для подання на візи, допоможе Вам із реєстрацією для призначення дати подачі документів особисто або поштою у Візовий центр.

По успішній реєстрації до Візового центру Ви отримуєте заповнену анкету з датою та штрихкодом, оплачені Сервісний та Кур’єрський збори і страхування на повний термін майбутньої візи.

При бажанні Ви можете довірити також саму подачу документів нам, що зекономить час та кошти на двічі на дорогу до Львова. Наш менеджер в призначений день подасть документи та, після розгляду, що зазвичай триває 5-8 робочих днів, отримає паспорт з візою, Засвячення, Дозвіл на виїзд назад і відправить Вам зворотньо поштою.

З будь-яких візових питань та для консультації будь ласка звертайтесь зручним способом!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *