Як і де відкрити польську візу дитині у школу, садочок у 2024 році? Перелік документів. Попередня реєстрація анкети. Подання без присутності. Повний візовий супровід. агенція Візія
| | | | |

Учнівська віза у Польщу в школу, садочок у 2024 році

Через війну в Україні змушені були виїхати на постійне проживання у Польщу багато родин із дітьми. Станом на 2024 рік на території країни навчається у школах та дитячих садках майже 200 тисяч дітей з України. 

А згідно із нововведеннями до Спецзакону про допомогу українцям від 1 липня 2024 року родина, яка хоче отримувати виплати на 800+ та Добрий старт повинна віддати дитину до школи, садочка чи ясел для очного навчання у Польщі.

Для навчання і тривалого перебування на території країни часто потрібна навчальна, учнівська віза

Віза у Польщу для школяра. Агенція Візія. Повний візовий супровід у 2024 році

Адже не всі діти і батьки мають статус УКР, а також можуть існувати необхідність безперешкодного перетину кордону з дитиною протягом року, наприклад, на канікули, не боячись невиїзду назад до Польщі через закінчення безвізу тощо.

Це є національна польська довгострокова віза D на рік. Окрім перебування дитини у Польщі, протягом календарного року мультивіза дає право перетинати кордон та виїжджати як до інших країн, так і до України.

Як відкрити візу в школу, дитячий садок у Польщі у 2024 році?

Наразі, тобто влітку 2024 року на території України є діючим лише Консульство Польщі у місті Львів. Заяви на всі типи національних віз, у тому числі й учнівської візи у Львові приймаються з усієї країни, НЕЗАЛЕЖНО де прописана дитина. А також у разі відсутності прописки у дитину в Україні зовсім.

Асистуючою компанією Консульству Польщі у Львові із прийому та перевірки документів на візу є TLS Contact, тобто Візовий центр. Він розташований також у Львові за адресою вул. Гетьмана Мазепи, буд. 1Б.

Подача заяви на відкриття візи дитині здійснюється за попередньої реєстрації Анкети до Візового центру. Подати документи може батько чи мати у Львові особисто або ж без особистої присутності, тобто поштовою відправкою.

Середній час відкриття візи у Польщу для навчання у школі або дитячому садку, яслах займає 2 тижні, -+ пару днів, у залежності від завантаженості консульства в конкретний проміжок часу.

У разі очної подачі пакету документів у Візовому центрі із 12-ти років дитина повинна бути присутньою разом із опікуном.

ВАЖЛИВО: Зараз під час оформлення дитячої візи навіть поштою знаходитись треба в Україні. Це головна зараз умова. У Консульстві будуть перевіряти штампи про в’їзд до України у закордонному паспорті дитини та опікуна.

 • підготовці необхідного пакету документів для дитячої візи у Польщу;
 • заповненні й реєстрації анкети до Візового центру;
 • оплаті візових зборів при реєстрації анкети;
 • оформленні необхідної страховки на візу;
 • і, за потреби, подаємо документи до Візового центру без особистої присутності дитини та опікуна у Львові.

Зазвичай батьки надають перевагу поштовій подачі документів, що суттєво економить кошти на квитки і проживання у Львові до отримання візи.

Окрім того відкриття навчальної візи без присутності зберігає чимало нервів у разі настання форс-мажору – стабілізаційне вимкнення електроенергії або оголошення повітряної тривоги, адже тоді прийом заяв зупиняється у Візовому центрі до подальшого розпорядження.

Повний список документів для навчальної візи дитині відрізняється у залежності від типу навчального закладу. Також, він може залежати і від сімейних обставин батьків. Наприклад, якщо батько служить в ЗСУ та знаходиться на фронті, або ж батьки розлучені чи мати виховує дитину самостійно.

В кожній індивідуальній ситуації менеджер Візії розбереться разом і з вами у питанні збору необхідних документів. У статті ж розміщуємо загальний стандартний перелік документів.

 1. Візова анкета, попередньо заповнена і зареєстрована у системі ТЛС контакт;
 2. Поліс страхування на весь термін візи із квитанцією про оплату, оформляється виключно у системі IN24. УВАГА! Придбана страховка не на цій платформі чи від неакредитованої Консульством страхової компанії може стати причиною відмови у візі!
 3. Квитанція про оплату візових зборів. Сплачується при реєстрації анкети;
 4. Довідка із школи або садочку, а саме Засвядчення (Zaswiadczenie) чи Децизія (Decyzja) директора ясел (Zlobek), садочка (Przedszkole) або школи із інформацією про зарахування, переведення на навчання (школа, клас і т.д.);
 5. Закордонний паспорт дитини;
 6. Свідоцтво про народження дитини;
 7. Також, за наявності український паспорт дитини, Витяг або Довідка про місце прописки дитини, ІПН код;
 8. Нотаріальна згода на виїзд дитини за кордон від ОБОХ батьків. Згода може бути одна або ж дві окремо від кожного з батьків;
 9. Договір Оренди житла дитини у Польщі (Умова мешкання, Umowa najmu mieszkania). У Договорі має бути вписана дитина та один із опікунів, з ким вона проживає;
 10. Підстава для перебування одного із опікунів під час навчання та перебування дитини у Польщі. Наприклад, Карта побуту, національна віза, дійсний песель УКР батька або матері;
 11. Ксерокопія українських паспортів батьків або офіційних опікунів;
 12. Ксерокопії закордонних паспортів обох батьків/опікунів;
 13. Фотографія дитини для візи, 3.5 см на 4.5 см, 80% обличчя на білому фоні. Фото повинно бути зробленим не раніше ніж за 5 місяців до подачі;
 14. При платному навчанні потрібні квитанції, фактури чи витяги про оплату.

За скільки часу можна відкрити польську візу у школу, садочок?

Здійснити реєстрацію для особистого подання заяви на учнівську візу зараз можливо за один-два робочі дні. Якщо є потреба у подачі документів дистанційно, тобто без присутності у Львові, то зареєструватись анкету можна навіть у день самої відправки пакету документів.

Як при очній подачі заяви, так і по отриманні документів від заявників кур’єрською доставкою фахівці Візового центру обробляють їх, перевіряють на достовірність і наявність усіх вимог та відразу передають до розгляду в Консульство.

Термін розгляду документів у самому Консульстві переважно становить 5-8 робочих днів. Але, буває і таке, що заявників у певний проміжок часу дуже багато, чи припадають на будні дні святкові вихідні у Польщі. В такому разі візовий процес може тривати довше. Частіше такі ситуації бувають у період різдвяних і травневих свят.

Буває і зворотна ситуація − при відсутності довгих вихідних і відносно невеликої кількості візових анкет розглянути та одобрити візу Консульство може всього за два-три робочих дні.

При відправці документів на дитячу візу поштою, тобто поданні без особистої присутності плюс часу розгляду в Консульстві загальний термін відкриття візи становить 2 тижні. Плюс-мінус кілька днів з урахування поточної ситуації.

 

У досить кропіткій і серйозній справі − оформлення візи на навчання дитині рекомендуємо звертатись лише до спеціалістів.

Правильно зібраний, а головне повний пакет документів, вірно заповнена і зареєстрована анкета, медична страховка на візу, яка буде повністю відповідна умовам польського Консульства зводять до мінімуму будь-які можливі ризики із відмови у візі, чи затягування часу розгляду візи, і, віповідно, порушення ваших планів щодо виїзду і навчання дитини у Польщі!

Звернутись за допомогою до фахівця Візії в оформленні навчальної візи для школяра чи у садочок Польщі можна за телефонами та у месенджерах:

+380990915128

+380985414545

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *