Відгуки

Річна віза в Польщу для водія далекобійника. Візія

Безвіз уже вичерпано, а відтак була потрібна віза для легальної праці та подальших необмежених виїздів за кордон водію міжнародних перевезень. Запрошення Віталію фірма-роботодавець видала. А далі справа за нами. Віза оформлена через поштову подачу, тобто без присутності у Візовому центрі.

До речі, разом із паспортом до Віталія поїхала меметична обкладинка на паспорт BOBR KURWA. За бажанням кожен може замовити її у нас. Для клієнтів агенції вартість суттєво нижча 😉

Віза на 1 рік по Карті поляка. Агенція Візія

Сім’я із 4 осіб звернулась за допомогою із відкриттям віз на підставі Карти поляка. Подавали документи особисто у Консульстві м. Львів. Ми заповнили візові анкети в системі е-консулат та проконсультували по передліку необхідних документів для дітей та дорослих

Віза в Польщу без присутності у Львові. Агенція Візія

І знову відкриття візи без присутності у Візовому центрі Львова. Клієнтка нам відправила свої документи. Візія – повернула уже паспорт із візою.

Віза в Польщу. Особиста подача у Львові. Візія

У клієнтки був дуже обмежений час для отримання візи. Відпустка в Україні лише 10 днів. Вклались за 7 :). Особиста присутність у Львові у Візовому центрі. Повний інформаційний супровід наш.

Національна віза у Польщу. Відгуки Візія

Робоча віза без особистої пристуності у Львові. Клієнтка звернулась до Візії по рекомендації подруги та колеги з роботи і не пожалкувала. Отримала паспорт із візою за 12 днів).

Робоча віза із своїм Запрошеням. Відгуки Візія

Ще один задоволений клієнт. Віза у Польщу на рік із своїм робочим Запрошенням. Подавали без присутності у Львові документи

Віза в Польщу терміново

Дівчина із нашою допомогою отримала візу у Польщу на рік без особистої присутності у Львові за 10 календарних днів.) Ось що означає, коли все робиться максимально можливо швидко, а головне правильно і з фахівцями своєї справи 😉

У даному випадку клієнтка замовила “усе”: Запрошення, страхування, анкету, реєстрацію у Візовий центр, та подання документів до Львова без її особистої присутності. Коли ми отримали вже назад зі Львова паспорт із візою та зателефонували до Анастасії щоб уточнити інформацію по відправці їй зворотно поштою паспорту – почули справжнє здивування в голосі: “Як? Уже, усе так швидко?!”).                          Чесно, такі моменти завжди дуже приємні для нас 🙂

Студентська віза в Польщу . Агенція Візія, відгуки

Батьки неповнолітніх – особлива категорія клієнтів. Адже кожна мати для своєї дитини хоче і бажає найкращого. У даному випадку Візія надала повний інформаційний супровід у зборі і подачі  документів для отримання візи на рік студентської неповнолітній дівчині. Спілкувались весь час із мамою, то і відгук залишила мама відповідно.

Віза в Польщу терміново

Трохи гумору не завадить у нашій роботі.) По відгуку зрозуміло – візу відкрили швидше значно, ніж очікувалось ;). Подання без присутності, робоче Освядчення клієнта мала з роботи своє.

Віза по Карті поляка. Відгук Візія

Подання на візу на підставі Карти поляка без присутності у Львові. Віза по Карті відкривається темріном на один рік

Візовий супровід. Особисте подання у Львові. Відгук Візія

Подання на візу було особистим у Візовому центрі. Менеджер Візії надав повний інформаційний супровід, зареєстрував анкету для призначення дати подання документів. При йьому сплачено візовий збір та оформлено обов’язкове візове страхування.

Робочі візи у Польщу колегам. Відгуки Візія

Колежанки-колеги приїхали у відпустку додому і заодно відкрили візи на рік робочі. Подавали через Візію без присутності у Львові.