Відкриття польського Візового центру у Львові

Як вже всім відомо починаючи з 24 лютого 2022 року в зв’язку з вторгненням Російської Федерації на територію України роботу Візових центрів та консульських установ інших держав було призупинено. У квітні, коли ситуація достатньою мірою стабілізувались відновило свою роботу Генеральне Консульство РП у Львові.

Це спричинило чималий ажіотаж, адже туди подають заяви на відкриття віз заявники з усієї України. Черги на реєстрацію невпинно зростають і таку кількість заяв Консульство вже не встигає опрацьовувати. Тому було прийнято рішення додатково відкрити Візовий центр, який знаходиться територіально також у Львові і розділити об’єм роботи між Консульством та Візовим центром.

Було підписано угоду з компанією TLC Contact Ukraina на право надавати послуги з прийому візових заяв і також подачу документів у форматі поштового відправлення. До Консульства наразі залишається можливою подача документів на візу по Карті Поляка та на карту Малого Прикордонниого Руху (МПР). 

Щоб подати заяву на візу потрібно буде як і раніше зареєструвати анкету в системі e-konsulat. Шляхом випадкового жеребкування щотижня будуть призначатись дати подачі документів вже до Візового центру. Після успішної реєстрації в кожного заявника буде три шляхи подачі документів на національну візу в Польщу:

  1. Подача особиста у Візовому центрі в обраний системою день
  2. Подача шляхом поштового відправлення через посередника Meest (Міст експрес) – міжнародний поштовий-логістичний оператор
  3. Через Довірену особу, без особистої присутності у Візовому центрі, оформивши нотаріальну Довіреність

При будь-якому обраному варіанті кожен заявник після призначення дати повинен оплатити Сервісний збір. Це можна зробити при особистій подачі у Візовому центрі або ж у відділенні Кредо банку чи онлайн заздалегідь, що є найпростішим, через систему easypay.

Якщо Ви вирішите подати документи через поштове відправлення потрібно буде також оплатити Логістичні послуги Meest експрес та створити декларацію на відправлення. В посилку окрім пакету документів потрібно буде вкласти квитанції про сплату Сервісного збору та квитанцію про оплату Логістичних послуг. 

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *