Відмова у видачі візи в Польщу
| |

Відмова у візі в Польщу: Причини, способи вирішення проблеми

Республіка Польща є однією з найбільш лояльних країн до наших громадян в питаннях працевлаштування, навчання, ведення бізнесу, набуття громадянства тощо. Тому процент погоджених консулом національних віз складає вражаючі 95-97% щороку.

Проте, завжди залишається 3-5% коли у візі Консульство відмовляє. Це відбувається виключно за рішенням Консула, жодні треті особи на це рішення не впливають.

Варто зазначити, що «відмова» у візі не впливає на візову історію, не анульовує невикористані ще дні безвізу і сама по собі не вважається в жодному разі якимось правопорушенням!

«Відмова» також підлягає, за бажанням Заявника, поданню Заяви на апеляцію з проханням повторного розгляду документів. Подати Заяву можна протягом 14-ти днів з моменту її отримання.

Агенція Візія може допомогти правильно оформити Апеляційну скаргу і проконсультувати щодо необхідних документів та процедури подання на апеляцію, а також щодо вірогідності взагалі успішного задоволення скарги в кожному конкретному випадку.

З яких причин Заявник може отримати відмову у візі?

  • Перша і найсуттєвіша причина це якщо людина отримала депортацію, заборону на в’їзд, занесена до бази SIS чи мала за кордоном проблеми із законом. В даному випадку подання на апеляцію змісту не матиме. Потрібно звернутись за допомогою до юриста у вирішенні проблеми в кожному окремому випадку.
  • Іншою причиною може бути неактуальне або недійсне Запрошення на роботу. Переважно це не означає, що запрошення є «фіктивним», тобто несправжнім, адже наразі цей документ Уженди праці максимально убезпечили від можливості його підробки тим, що зараз запрошення має містити електронний підпис, реєстраційні номери та qr-код. Проте, запрошення може бути анульованим через термін давності, якщо людина не працювала в даного роботодавця і запрошення він оформив уже давно. Також, до прикладу, відбуваються зміни у мінімально допустимій заробітній платі, а за терміном давності у Запрошенні це не враховано тощо.
  • Третьою причиною «відмови» може бути страховий поліс від страхової компанії, яка не є в списку акредитованих Консульством Польщі в Україні. Списки таких компаній майже щороку оновлюються. Також страхування може не відповідати вимогам отримання візи – недостатня кількість днів покриття, франшиза більша ніж 0 або 50 тощо.
  • Також часто причиною може стати неповний список документів на візу, не надання до Візового центру всіх наявних закордонних паспортів, подання недійсних особистих документів, наприклад протермінованого внутрішнього паспорту тощо.
  • І є ще одна причина, на перший погляд, неочевидна − в разі великої кількості погоджених віз консулом протягом року відмовляють навіть безпідставно. Це так званий «візовий переліміт», в разі якого, на жаль, вибірково можуть відмовити Заявнику, навіть якщо жодних зауважень до пакету документів не виникло. Частіше за все таке може трапитись в кінці календарного року.

Саме тому, для економії свого часу, нервів і коштів та для уникнення зайвих ризиків «відмови» − варто довіряти відкриття візи досвідченим фахівцям цієї справи!

Менеджери Візії завжди в курсі всіх змін та оновлень щодо пакету документів та поточної процедури відкриття національної візи в Польщу.

Ми проконсультуємо щодо повного пакету документів в кожному окремому випадку з боку Заявника, оформимо необхідні документи зі свого боку для відкриття візи – анкету, страховий поліс від акредитованої страхової компанії, сервісний та кур’єрський збори, заяву на повернення паспорту, декларацію власника Карти поляка, тощо. А в разі відсутності у Заявника запрошення на роботу (Освядчення) допоможемо з його оформленням лише від перевіреного нами особисто роботодавця.

Візія з Вами на зв’язку протягом всього процесу до отримання паспорту з візою «на руки», а наш супровід включає не лише консультативну, а й навіть морально-психологічну підтримку 😊.

Завжди раді допомогти!

З агенцією Візія – будь-яка віза «на ізі»!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *