Візовий центр у Львові
| | |

Відновлення особистої подачі заяви на польську візу у Львові

Важлива новина, передовсім, для Заявників на польську національну візу категорії D, які знаходяться на території України, але не тільки.

31 березня Візовий центр Польщі у місті Львові (ТLScontact) проінформував на своєму офіційному сайті, що починаючи від 3 квітня 2023 року, за бажання, знову уможливлюється особиста подача документів для отримання національної візи категорії D з метою працевлаштування, навчання, ведення бізнесу тощо.

Доброю, але водночас і не дуже хорошою цю новину робить те, що попередня реєстрація на подання документів поки що залишається відсутньою. Тобто як і зараз – це відбувається без попередньої реєстрації через дистанційне подання документів за допомогою Meest Експрес.

У цьому контексті, зважаючи на досвід взаємодії з Візовим центром в аналогічних випадках у минулому − маємо всі підстави прогнозувати величезні черги Заявників під Візовим центром, позаяк необхідність відстояти в черзі кілька годин буде єдиною можливістю встигнути до закриття подати документи. А згодом, ще також і щоб забрати паспорт з візою.

Звертаємо також вашу увагу і на інший важливий аспект, що подання документів «третіми особами по Довіреності» у самому Візовому центрі Львова заборонено! Буде можливою в самому центрі лише особиста присутність Заявника, що подає документи за себе або за свою неповнолітню дитину.

Насамкінець, варто наголосити, що всі бажаючі подати документи на візу без присутності мають змогу і надалі користуватися цією послугою без змін! Довіреність чи Доручення для цього, як і раніше, непотрібні.

Тому, з огляду на все означене вище – хочемо нагадати, що навіть у разі перебування за кордоном, чи на території України – у вас є і надалі залишатиметься можливість підготувати весь пакет необхідних візових документів, подати і отримати візу без особистої присутності у Львові.

А усе, що потрібно для цього – звернутися в агенцію Візія зручним для вас способом у робочий час!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 коментарів

 1. Доброго дня!Підкажіть будь ласка,коли їдеш в Україну,скільки потрібно чекати на оновлення безвізу?Буду вдячна за інформацію!

  1. Доброго дня.
   Відновлення безвізу 90 днів, або 3 місяці. А мона оформити робочу візу на рік та їздити без проблем та питань коли буде потрібно. Процес зараз займає 2-3 тижні, залежно від вашого місцезнаходження.
   Можемо допомогти з підготовкою документів для відкриття візи та поданням. Звертайтесь за телефоном: +380990915128 (viber, Telegram, WhatsApp)

 2. Якщо я в’їхала в Польщу до війни по біо та зараз виїду на Україну. Через скільки часу я можу знову в’їхати до Польщі? Що для цього потрібно?

  1. Тут два варіанти: або чекати відновлення безвізу 3 місяці або ж оформити робочу візу на рік та їздити без проблем та питань коли буде потрібно. Процес зараз займає 2-3 тижні, залежно від вашого місцезнаходження.
   Можемо допомогти з підготовкою документів для відкриття візи та поданням. Звертайтесь за телефоном: +380990915128 (viber, Telegram, WhatsApp)

  1. Так. Громадяни України мають право перетину кордону в свою країну без перешкод. Назад же повернутись можна буде лише після 90 днів, по відновленні безвізу або ж одразу, оформивши національну візу

 3. Підкажіть, будь ласка, чи можна з Дією.пл виїздити до інших країн шенгенської зони?

  1. По правилах так. В межах 90 днів протягом 180ти. Але, на практиці часто бачимо іншу картину. Коли прикордонники “не в курсі” польських дозволів та умов.

 4. Доброго дня, підкажіть будь ласка чи може бабуся поїхати з Польщі до України і потім назад з неповнолітнім онуком без мами? Чи потрібні якісь супроводжуючі документи?

  1. Доброго дня. Якщо внуку уже є 16 років, то непотрібно. Якщо ж немає, то потрібно від батьків оформити дозвіл на виїзд за кордон на супроводжуючу особу.