| | |

Віза в Польщу без присутності

В зв’язку з поточною ситуацією українські громадяни, а також громадяни інших країн, що мають посвідку на проживання в Україні мають офіційно надану консульством можливість відкрити візу «не виходячи з дому» чи навіть не в’їжджаючи в Україну!

Простішою подача документів на візу ніж в даний час мабуть ще не була:

По-перше, подати документи наразі можна без необхідності попередньої реєстрації в системі e-konsulat. Це зроблено заради безпеки в зв’язку з частими «повітряними тривогами». Тому подати на візу можна в будь-який зручний Вам день.

По-друге, немає жодної потреби витрачати двічі кошти на дорогу – для подачі та отримання паспорта і стояти годинами в чергах до Візового центру в призначений день подачі документів.

По-третє, що особливо актуально зараз для наших чоловіків, не потрібно перетинати кордон в Україну, ризикуючи неповерненням назад до Польщі. Проте, все частіше подача без присутності є актуальною і для жінок та дітей, які на поїздку в Україну поки не мають можливості, часу чи коштів.

Нарешті, Вам непотрібно самостійно розбиратись у всіх аспектах підготовки, заповнення і подачі документів.

 

Польська віза без присутності - допомога з оформленням та безкоштовна консультація !

Ми пройдемо весь шлях подання та отримання візи замість Вас:

 • проконсультуємо щодо повного пакету документів в залежності від типу майбутньої візи;
 • правильно оформимо реєстраційну візову анкету;
 • заповнимо необхідні заяви – “Заяву на обробку персональних даних” та “Заяву на зворотню відправку поштою документів з Візового центру”;
 • оплатимо обов’язкові збори при подачі документів – “Сервісний збір” та “Логістичні послуги Meest Експрес”;
 • перевіримо та подамо документи у Візовий центр;
 • отримаємо візу і за мінімально можливий час повернемо назад Вам документи по Україні чи за кордон.

Не проблема для нас і відсутність у клієнта робочого запрошення необхідного для відкриття національної польської візи. Адже його ми можемо оформити  у стислий термін від перевіреного роботодавця, як і  поліс медичного страхування від страхової компанії, що входить в перелік акредитованих Візовим центром.

Для подачі на візу без присутності клієнти надсилають нам наступний перелік документів: 

 1. Оригінали всіх закордонних паспортів. Якщо маєте два чи більше закордонних паспорти –  по 1 ксерокопії кожної зі сторінок паспортів, де є будь-які відмітки; 

Часто стикаємось з питанням – чому потрібні оригінали?
Відповідь: Віза – це спеціальна наклейка, котра поміщається саме в закордонному паспорті, а тому потрібен оригінал.

 1. Ксерокопію ідентифікаційного коду (ІПН);                
 2. Запрошення – Освядчення, Зезволення або Засвядчення і ксерокопію. Якщо у Вас Запрошення з мокрими печатками та підписами, то потрібен його оригінал. Якщо ж запрошення електронне, то потрібно роздрукувати його в 2-х екземплярах. Більшість Запрошень зараз Ужонд праці видає саме в електронному варіанті;
 3. Візова анкета зі штрихкодом, обов’язково підписана клієнтом ручкою з синім чи фіолетовим чорнилом.
  (по заповненні наш менеджер вишле анкету в месенджер чи на емейл для друку);
 4. Поліс медичного страхування на візу від акредитованої компанії, квитанція про її оплату і ксерокопія полісу або ж роздрукований в 2-х екземплярах електронний поліс (ми оформимо за необхідності);
 5. 1 фотографія на польську візу, розміром 3.5 на 4.5 см, 80% обличчя на білому фоні, глянцеве. Його потрібно буде вклеїти в роздруковану анкету;
 6. Ксерокопія українського паспорту, всіх сторінок разом із порожніми. Оригінал НЕ подається. Якщо паспорт нового зразка – ID картка, то ксерокопія картки з двох сторін та ксерокопія Довідки щодо місця реєстрації в Україні.

Зазвичай процес отримання візи триває 2-3 тижні, з урахуванням часу на відправку і оформлення документів та розгляд їх у Консульстві (5-8 робочих днів).

Від моменту звернення до отримання візи «на руки» наш менеджер перебуває з Вами на зв’язку в месенджерах та в телефонному режимі.

За безпеку оригіналів документів можна не хвилюватись, адже, ще раз це підкреслимо, подача без присутності офіційно дозволена Консульством і наразі всі Заявники отримують візу саме дистанційно.

Впродовж нашої з Вами співпраці, та навіть після її завершення Ви завжди можете до нас звернутись за консультацією з питань імміграції, перетину кордону, легалізації в Польщі тощо.

Звертайтесь в агенцію “Візія” і впевніться, що отримати візу в Польщу ще ніколи не було так просто і швидко!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 коментарів

  1. Ны, на жаль, для відкриття візи треба поновити закордонний паспорт. Це можна як в Україні так і за кордоном зараз зробити.

  1. Зазвичай передають Новою поштою. Вона вже в багатьох містах Польщі. Це 3 дні зазвичай. Також перевізниками, через знайомих родичів. Укрпоштою також (не рекомендуємо, нажто довго. Як Вам зручніше.
   ЗВертайтесь, проконсультуємо, +380990915128 (viber, telegram, WhatsApp)

 1. Доброго дня! Підкажіть будь ласка можливо зараз в даний час отримати песель укр після відмови від тимчасового захисту іншої країни ЄС? Дякую

 2. Приіхала до Польші за 10 днів до початку війни по робочій візі , вона закінчилася , безвіз теж ще у почвтку січня . До Украіни не виіджала . Питання : чи відкриють мені візу , не депортують ?

  1. Перебування в Польщі наразі продовжено до 23.08.2023 через війну в Україні. Але щоб вільно пересуватись в Україну і назад чи до інших країн та не чекати коридор 90 днів в Україні потрібно відкрити візу на рік. Зараз це просто зробити, швидко а головне ще до виїзду з Польщі. Звертайтесь, допоможемо

 3. Якщо виникла така ситуація:
  У мене в березні буде прострочена продовжена віза і я чекаю на карту побиту , прийшла жовта карта, я зможу з цією жовтою картою виїхати в Україну і заїхати в Польщу без статусу укр ? Якщо так, то які документи потрібно щоб заїхать в Польщу ?

  1. Жовта картка не дає права вільного пересування. Його надає національна віза. ЩОб не чекати в Україні допоки оновиться безвіз – а це 90 днів, можна відкрити візу зараз на рік, швидко і бе присутності.
   Звертайтесь за консультацією. +380990915128 (вайбер, телеграм)

  1. Добрий день. Мається на увазі як біженка? Так, маючи польську візу відкрити візу в США як біженка можна

  1. 2-2,5 тижні. Як маєте запрошення можна висилати документ і подаватись на візу вже зараз, адже наразі немає попередньої реєстрації.

 4. Доброго дня.
  Знаходилась на території Польщі з вересня 22 року по січень 23, мала песель зі статусом укр
  Виїхала в Україну, та знаходжусь тут вже більше 2ох місяців. В обіватель зайти не можу, скоріш за все злетів статус через це не можу зайти в діюпл, щоб показати прикордонникам
  Так ось, саме питання, за якими документами можу заїхати назад до Польщі( чекати поки знову почнеться безвіз, чи краще робити візу, чи я маю право проїхати зараз просто по біометричному паспорту?)?

  1. Доброго дня. Так, Ви втратили стаутс УКР через перевищення темріну перебування в Україні. У Вашому випадку чекати оновлення безвізу 90 днів щоб заїхати знову по біометричному закордонному паспорті або ж не чекати та відкрити нацональну візу на рік. Віза легалізує перебування рік в Польщі та необмежує у кількості виїздів і часу перебування по виїздах з Польщі протягом року.

 5. Добрий день.Дія пл.дає право перебувати в Україні до 30 днів (раз на рік можна виїхати 30 днів,чи раз на 180 днів можна виїхати до 30 днів?

  1. Доброго дня. По Дії.Пл діє принцип 90 протягом 180 днів, як з безвізом. АЛЕ, за один раз можна виїхати лише до 30 днів в Україну. І, на жаль, часто на практиці бачимо, що людина втрачає статуст УКР помилково за випадкової чи зумисної “необачності” прикордонної служби навіть за відсутності в Польщі менеше 30 днів.

 6. Вітаю! Чи займаєтеся візами для дитини (2місяці). Мама має часову карту побиту.

  1. Доброго дня. Якщо дитина матиме з ясельок Засвядчення, так, зможемо допомогти з підготовкою документів та поданням на візу.
   Можемо проконсультувати за телефоном +380990915128 (Viber, Telegram, WhatsApp)

 7. Доброго дня.
  Чи потрібно якийсь час з дією Pl лишатися в Польщі,чи можна перетнути і зразу повертатися назад в Україну? Дякую Вам за інформацію!

  1. Доброго дня. Ні, так не вийде. Це “злить” прикордонників. Якщо часто потрібно кататись, то радимо оформити візу національну, адже по ній необмежені перетини. А dia pl це для біженців, та тяне за собою зобов’язання залишатись в Польщі майже весь час.

 8. Доброго дня.
  Чоловік з жінкою хочуть полетіти відпочивати в Єгипет, перебувають в Польщі, вїхали перед початком війни, обоє не мають ні карт побиту, ні віз, відповідно біометрія також закінчилась, перебувають на спец уставі, статусу УКР не мають, звичайні песеля. Наскільки відомо в Єгипті одразу в аеропорту видають короткочасну туристичну візу, але питання в тому, чи не буде проблем?

  Дякую!

  1. Доброго дня. В даному випадку ситуація однозначна. Доведеться або чекати коридор по безвізу 90 днів щоб повернутись до Польщі, або ж відкрити заздалегідь візу на рік для повернення. З візою Ви зможете перебувати рік законно та перетинати кордон при потребі.
   Звертайтесь, проконсультуємо, +380990915128 (вайбер, телеграм, ватсап)

  1. Доброго дня. 2 тижні по часу займає подання на візу якщо маєте Запрошення з роботи. Якщо ні, то ще + тиждень потрібно на його оформлення. Подання на візу відбувається поштовим відправленням наразі. Ми готуємо всі документи та займаємось подачею
   Працюємо з усією Україною а також з іншими країнами ЄС дистанційно. Подання на візу зараз виключно через Львів. Телефон для консультації: +380990915128 (вайбер, телеграм)

 9. Добрий день! Підскажіть будь-ласка, як я зроблю візу не виїзжаючи з Польщі, чи можу я, поїхати до іншої країни, як віза активується? Бо дуже багато суперечок на цю тему. Дякую!

  1. Доброго дня. Так, можете. Віза вважається активною з дня її відкриття Консулом не залежно від перетину чи НЕперетину кордону. Цей аспект діє допоки в Україні йде війна та діє воєнний стан. Таким чином відкриваються візи вже 1,5 року.