1 Візові документи
2 робочі візи
2 робочі візи
2 робочі візи
previous arrow
next arrow

ПОСЛУГИ

1 Візові документи
1 Візові документи
1 Візові документи
1 Візові документи
previous arrow
next arrow

ПОСЛУГИ ВІЗІЇ

Віза в Польщу Новоселиця

Візова-міграційна агенція «Візія» допомагає в оформленні необхідних документів для отримання національної візи у Польщу у Новоселиці вже понад 5 років. У нас можна оформити повний пакет документів для візи, без прив’язки до роботодавця та регіону.

Наші спеціалісти оформлять необхідні візові документи – Запрошення, анкету, медичне страхування для  подачі візового центру чи консульства, допоможуть подати документи на візу без особистої присутності на основі Вашого запрошення, або ж за необхідності допоможемо з оформленням Освядчення від перевірених роботодавців.

Якщо ви плануєте подорож до Польщі на тривалий термін, вам може знадобитися національна віза. Цей тип візи дає можливість перебувати в Польщі певний час з метою праці, навчання, ведення бізнесу або іншої діяльності. У цій статті ми розповімо, як отримати національну візу в Польщу у Новселиці.

Спершу визначимо з Вами тип візи

Перш за все, проаналізуємо всі нюанси Вашої ситуації та визначимо який тип національної візи найкраще буде оформити. У Польщі існують різні типи віз, які дозволяють проживати в країні на різний термін і з метою різного роду діяльності. Найпоширеніші типи віз для довгострокового перебування в Польщі включають наступні:

 • Робоча віза
 • Навчальна або студентська віза
 • Бізнес-віза або з м етою ведення підприємницької діяльності
 • Віза на підставі Карти поляка
 • Віза для водіїв-міжнародників
 • Віза для громадян інших країн з посвідкою ВНЖ, ПМЖ в Україні

Наші спеціалісти проконсультують та допоможуть Вам визначитись який тип візи буде потрібен саме Вам.

Далі готуємо необхідні документи для подання на візу

Ми з радістю допоможемо оформити:

◾ Запрошення від роботодавця
◾ Візову анкету
◾ Зареєструємо до Візового центру
◾ Страхування на візу
◾ Подамо документи та отримаємо паспорт з Візового центру без особистої присутності
◾ Надамо повний інформаційний супровід при відкритті візи

Агенція «Візія» співпрацює лише з реальними та перевіреними роботодавцями і гарантує якість робочого Запрошення. Адже це основний документ для перетину кордону та відкриття робочої візи в Польщу. Робочі Освядчення наразі видаються терміном на 2 роки, що дає можливість відкрити візу на півроку, чи на рік – залежно від Вашої потреби.

Термін виготовлення документу в Ужонді праці складає 3-5 робочих днів. Великою перевагою є те, що практично всі Запрошення зараз видаються в електронному форматі з електронним підписом. Це дає можливість максимально швидко його отримати онлайн.

Поліс медичного страхування є обов’язковим документом якщо Ви плануєте поїхати за кордон по безвізу, на відпочинок чи з метою працевлаштування. Також страхування є обов’язковим пунктом в переліку документів вже при подачі на візу в Польщу, Чехію, Литву, Німеччину, тощо.

Якщо для поїздки по безвізу підходять страховки для подорожуючих за кордон майже всіх страхових компаній, то на відкриття візи є певні вимоги до страхових компаній. Вони повинні бути акредитовані консульством. На сьогоднішній день в консульстві Польщі таких компаній лише п’ять. Ці списки час від часу доповнюються в залежності чи пройшла страхова компанія перевірку та переакредитацію.

Нараз це такі страхові компанії:

 1. Страхова компанія «ЕКТА»
 2. ПрАТ СК «ПЗУ Україна»/PAT SK PZU Ukraina
 3. ТДВ СК «Гардіан»
 4. ПрАТ СК «Універсальна»/PAT SK «Universalna»
 5. АТ СК АРКС/AT SK «ARKS»

* Важливо: Інформація може з часом змінюватись, тому рекомендуємо уточнити у менеджера “Візії”

Також важливо щоб страховка покривала всі дні майбутньої візи. Наприклад, якщо у Вас запрошення на рік, але страхування оформлене на півроку, то візу відкриють лише на півроку відповідно.

Страховка оформляється по Ваших даних онлайн протягом 15 хвилин. Ви отримуєте електронний поліс і квитанцію про його оплату в pdf форматі на електронну пошту чи вайбер. Достатньо буде його просто роздрукувати для подачі на візу. А для перетину кордону можна просто пред’явити на Вашому смартфоні.

Ви можете оформити страховку за необхідності «в останній момент» перед виїздом. Електронний поліс містить оцифровану печатку страхової компанії та підпис страхового агента.

Правильне заповнення Візової анкети є одним із важливих аспектів в поданні документів для отримання візи. Адже консул звертає увагу на правильність та достовірність наданої інформації, мети подорожі тощо. Крім цього зразки анкет часто змінюються консульством чи візовим центром на подання на різні типи віз.

Наша агенція допоможе Вам швидко і головне вірно заповнити анкету на національну робочу візунавчальнубізнес-візупо карті поляка. Для оформлення анкети потрібні будуть Ваші дані у вигляді фото чи сканкопій.

Щоб зекономити свій час та зусилля на пошуки актуальних формулярів та моніторингу нових зразків їх заповнення, а також задля уникнення можливих неточностей чи помилок при заповненні анкети варто звернутись до фахівців.

В зв’язку з поточною ситуацією українські громадяни, а також громадяни інших країн, що мають посвідку на проживання в Україні мають офіційно надану консульством можливість відкрити візу «не виходячи з дому» чи навіть не в’їжджаючи в Україну!

 1. Після збору та підготовки необхідних документів заповнимо заяви – “Заяву на обробку персональних даних” та “Заяву на зворотню відправку поштою документів з Візового центру”;
 2. оплатимо обов’язкові збори на подачу документів – Сервісний збір та Логістичні послуги Meest Експрес;
 3. перевіримо та подамо документи у Візовий центр;
 4. отримаємо візу і за мінімально можливий час повернемо назад Вам документи по Україні чи за кордон.

Перелік основних документів, який потрібно підготувати Заявнику на подачу включає:

 1. Оригінал та ксерокопію закордонного паспорту громадянина України
 2. Лише ксерокопію всіх сторінок внутрішнього паспорту громадянина України, (якщо у Вас паспорт нового зразка – id картка, тоді потрібна ксерокопія її з обох сторін та окремо ксерокопія витягу з Держреєстру про місце реєстрації, проживання в Україні)ВАЖЛИВО, що оригінал українського паспорту залишається у Вас на руках. В жодному разі його не потрібно висилати!
 3. Ксерокопія ідентифікаційного коду
 4. Робоче запрошення – Освядчення, Зезволення або Засвядчення плюс ксерокопія (якщо запрошення видане електронне, в такому разі роздрукувати два екземпляри) / Засвядчення оригінал та його ксерокопія від навчального закладу в Польщі / витяг з KRS про реєстрацію Вашої фірми в Польщі     
 5. Реєстраційна візова анкета, заповнена в системі e-konsulat та підписана Заявником або його представником.
 6. Страховка, квитанція про її оплату та ксерокопія полісу страхування
 7. 1 фотографія для візи в Польщу, 3.5 x 4.5 см, 80% обличчя на білому тлі, глянцеве (необхідно одразу вклеїти в заповнену анкету)
 8. Квитанція про оплату Сервісного збору. Його сплата можлива особисто в касі Кредобанку із закордонним паспортом або ж онлайн через систему easypay, що значно простіше і швидше. Квитанцію обов’язково собі збережіть на Вашому гаджеті та роздрукуйте щоб покласти в пакет документів
 9. Письмова згода на обробку персональних даних. Заповнюється від руки Заявником на себе чи на Довірену особу/опікуна неповнолітньої дитини.
 10. Заява на отримання Зворотньої доставки готових документів з Візового центру через Meest експрес
 11. Квитанція про оплату Двохсторонньої відправки документів Meest Експрес. Оплачується онлайн через систему easypay.

* Важливо: Інформація може з часом змінюватись, тому рекомендуємо уточнити у менеджера “Візії” 

 • Фаховість. Розуміємо Ваш запит та допоможемо вирішити проблему якомога швидше і простіше
 • Сервіс. Обробка вашого звернення у Візії здійснюватиметься незмінним візовим фахівцем, котрий в курсі про усі нюанси домовленостей.
 • Відповідальність. Запрошення оформляємо лише від перевіреного роботодавця. Страхування від акредитованої компанії саме консульством Республіки Польщі в Україні
 • Доступна цінова політика. Виявляється у додаванні до обов’язкових платежів лише мінімально необхідної для компенсації зусиль та часу комісії.
 • Конфіденційність. Усі надані нам персональні дані зберігаються на захищених серверах та обробляються нами винятково у межах чинного законодавства України.