Віза водіям міжнародних перевезень
| | | | |

ВІЗА ВОДІЯМ МІЖНАРОДНИХ ПАСАЖИРСЬКИХ І ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ. ВІЗА ДАЛЕКОБІЙНИКАМ

Відкриття національної довгострокової польської візи є вирішенням питання регулярного перетину кордонів країн Шенгенської зони для тих українців, котрі планують працювати водіями міжнародних пасажирських або вантажних перевезень.

Часто водій спершу починає працювати в межах діючого для українців безвізового режиму. Але по використанні 90 днів «біометрії» постає питання продовження терміну для легальної праці та необмежених виїздів і перетину кордону вже на довший час.

Для водіїв міжнародних перевезень водійська віза це по суті робоча річна віза типу D05A або D06 (залежить від типу запрошення), для роботи водієм в ЄС саме на польській фірмі.

Запрошення на візу для роботи водієм

Першим кроком для відкриття візи водію потрібно оформити у роботодавця Дозвіл або ж Запрошення: Освядчення (Oświadczenie) або Зезволенє (Zezwolenie na pracę) на роботу. У Запрошенні повинно бути обов’язково зазначено, що воно видане саме на вакансію водія-міжнародника або далекобійника.

Освядчення зараз видають в Уженді праці (Urząd pracy) терміном на 1-3 роки. Це дає можливість продовжити наступну візу у разі, якщо водій продовжує працювати на ту ж компанію. Запрошення оформляється зараз онлайн приблизно від 3х до 8ми робочих днів. Воно повинно містити реєстраційний номер, qr-код та електронні підписи установи.

 * Якщо можливості оформити через свого працедавця таке Запрошення немає, або, наприклад, ви не працюєте на польську компанію − агенція Візія має змогу взяти дане питання на себе. Ми допомагаємо із отриманням Освядчення від перевірених польських роботодавців, в тому числі на вакансію водія.

Які документи потрібні для відкриття візи водіям?

Відкриття робочої польської візи водія міжнародника включає в себе подання пакету документів, які підтверджують вашу мету та правомірність отримання візи для працевлаштування в Польщі. Нижче перелік документів, котрі знадобляться:

 1. Закордонний паспорт:

Наявний паспорт, який ще буде дійсним не менше ніж три місяці після закінчення терміну дії візи. В ньому повинно бути мінімум дві вільні сторінки для відміток. Оригінал обов’язково та ксерокопія документу.

 1. Внутрішній паспорт громадянина України.

Також повинен бути діючим, з вклеєною фотографією відповідно віку та актуальним штампом про прописку в Україні. Або ж ID картка та окремий витяг чи довідка про місце прописки в Україні. Оригінал або ксерокопія залежно від того, чи подання на візу буде особисте у Візовому центрі чи дистанційне, себто поштове.

 1. Ідентифікаційний код:

Оригінал та ксерокопія при особистій подачі, або лише ксерокопія в разі поштового подання без присутності.

 1. Анкета:

Вірно заповнена відповідно паспортних даних та Запрошення і зареєстрована візова анкета на сайті Візового центру − TLS Contact, зі штрихкодом і номером заявки.

 1. Фотографії:

Дві кольорові фотографії розміром 3.5×4.5 см, на білому тлі та розміщенням 80% обличчя на фото. Фото має подаватись на візу вперше і до цього не використовуватись в інших документах.

 1. Поліс медичного страхування:

Страховка для візи, оформлена через систему INSURS ONLINE та акредитована Генеральним Консульством Республіки Польщі. А також квитанція про оплату медичного полісу.

 1. Документи, що підтверджують кваліфікацію водія:

Копії документів, які підтверджують ваші кваліфікації та водійські права, включаючи міжнародне посвідчення водія та інші документи, які можуть бути затребувані для водіїв міжнародників. До прикладу, Чіп-карта та Код 95, як підтвердження кваліфікації.

 1. Квитанція про сплату Візового, Сервісного збору:

Квитанція оплачена роздрукована при реєстрації анкети. При подачі поштою також оплачується кур’єрська двостороння доставка документів з Візового центру. Сума буде більша, але квитанція буде єдина на оплату обох зборів.

 1. Власне, найголовніший документ – Запрошенння

Електронне запрошення роздруковане у двох екземплярах. Якщо ж воно оригінальне, тобто із мокрими печатками і підписами − тоді подається оригінал Запрошення та ксерокопія.

Як оформити водійську візу в Польщу?

Агенція “Візія” уже кілька років поспіль фахово надає Клієнтам повний візовий супровід та послуги із підготовки окремих документів для легального перетину польського кордону.

Зокрема, за доступну ціну та у стислі терміни, ми допоможемо належним чином оформити:

 • Запрошення на роботу для відкриття робочої візи в Польщу (за необхідності, сприяємо із працевлаштуванням у країнах Європи)
 • Страхування для візи, на повний термін майбутньої візи від акредитованої страхової компанії, а також квитанцію про її оплату.
 • Правильно заповнимо та зареєструємо Анкету до візового центру для отримання робочої водійської візи.
 • Оплатимо візові збори за Заявника при реєстрації анкети
 • Також, за потреби подамо документи у Візовий центр для отримання візи водія без особистої присутності клієнта у Львові

* Консультації телефоном або під час особистої зустрічі, за умови замовлення будь-якої з послуг — безкоштовні.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *