Запрошення для отримання робочої візи в Польщу

Якщо Ви плануєте відкрити робочу візу в Польщу, то перш за все потрібно оформити Запрошення від роботодавця, або як ще його називають Дозвіл на роботу. На його основі відкривається робоча віза в Польщу. Інші документи, наприклад Умова о праце, чи Умова Злецення не підійдуть для цієї мети.

Досить часто до нас звертаються заявники з проханням відкрити візу на основі Умови, проте Умова о праце чи Злецення – це Договір між Вами та роботодавцем, але не підстава для відкриття візи.

Якщо Ви вже знайшли роботодавця, який готовий Вас офіційно працевлаштувати до себе, тоді до нього потрібно звернутись з проханням оформити Запрошення для відкриття візи. Роботодавець повинен звернутись до Ужонду праці (біржа праці, Urzad pracy) в Польщі, подати відповідну заявку від імені своєї фірми на реєстрацію робочого Запрошення на конкретну особу відповідно паспортних даних. Процес оформлення та реєстрації Запрошення залежно від територіального розміщення Ужонду може бути різним, зазвичай 3-21 днів. Найдовше чекати доведеться в столиці – Варшаві.

Після оформлення Запрошення зазвичай дійсне 1-2 місяці, якщо Ви не явились на місце роботи, адже роботодавець змушений буде його анулювати, інакше його чекають штрафи за несплату податків за працівника. Тому бажано за вказаний період встигнути оформити візу. Якщо запрошення на момент подачі документів до консульства буде недійсним, то у видачі візи буде відмовлено.

Якщо Ваша мета відкрити візу для пошуку роботи вже в Польщі «на місці», або ж Вам потрібно там перебувати з іншою метою довше ніж дозволяє безвіз, то в такому разі ми можемо допомогти з оформленням Запрошення від наших партнерів-роботодавців. Ви зможете без проблем відкрити візу та перетнути кордон маючи візу та Запрошення. Ми працюємо лише з перевіреними та надійними роботодавцями.

Які є види робочих Запрошень?

 • Освядчення, «Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi» – наразі найпопулярніший тип Запрошення. Для відкриття національної робочої візи типу Д 05 строком на 6 місяців або рік. Таке запрошення має переваги в ціні порівняно з іншими і термінах оформлення. Освядчення може бути виданим на два роки. В такому випадку по цьому Запрошенні візу можна буде повторно відкрити ще на один рік, якщо Ви продовжите працювати в цього ж роботодавця.
 • Засвядчення, Zaświadczenie – Запрошення для відкриття візи Д 05А на сезонні роботи. Це можуть бути робота на полях, в теплицях, садах, на морських та гірських курортах, декотрі види дорожніх та будівельних робіт тощо. Тому сезонне запрошення можуть видати не всі роботодавці, а лише ті, діяльність яких згідно закону підпадає під сезонні роботи. Час оформлення такого Запрошення 2-3 тижні. Засвядчення зазвичай є актуальним з початку року, адже видається на 9 місяців, але лише до кінця поточного року. Його оформлення можливе до Липня, адже тоді до кінця року ще залишається достатньо часу на відкриття візи. Повинно бути не менше ніж 5 місяців.
 • Зезволення, або ж Zezwolenie na pracę – воєводське запрошення, для відкриття робочої візи Д 06. Подача заяви на отримання дозволу на роботу, Запрошення відбувається у воєводському управлінні. Оформляється воно за місцем розташування фірми-роботодавця. На даний час цей тип втратив дещо свою актуальність. Так як Зезволення це і дорогий документ і оформляється та завіряється Воєводою в Польщі від одного місяця до шести.

З огляду на всі деталі щодо простоти оформлення, часу підготовки та цінової політики найбільш вигідним сьогодні є Освядчення. Саме його ми оформляємо для наших заявників і рекомендуємо просити у свого роботодавця, якщо такий у Вас вже є.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 коментарів

  1. Доброго дня. Ні, це не обов’язково. Ви можете змінювати роботодавця скільки завгодно чи взагалі не працювати. Віза легалізує Ваше перебування, але не зобов’язує працювати.

 1. Добрий вечір. Можна відкрити візу якщо маю запрошення але не працювала на фірмі?

  1. Доброго дня. Якщо чи не працювали, то запрошення анульоване. Роботодавець був зобов’язаний це зробити. Вам потрібне нове запрошення з місця, же збираєтесь працювати. Якщо у вас такого немає – звертайтесь, з радістю допоможем з документами.

  1. Дізнатись можна лише в роботодавця, котрий його видав. Якщо Ви в нього вже не працюєте, чи зовсім не працювали, то роботодавець зобов’язаний його анулювати інакше будуть штрафи.
   Якщо Вам буде потрібне актуальне запрошення для відкриття візи – звертайтесь, будем раді допомогти.
   Телефон +380990915128